نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 83 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۱ / ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ستاد نفت دکتر روحانی کاغذ پاره ای که اعجاز میکند…!

ستاد نفت دکتر روحانی..کاغذ پاره ای که اعجاز میکند…! در تمام عرصه های رقابتی اجتماع؛همیشه افرادی هستند که تاثیرگزار و طلایه دار بوده اند و سبب تاثیرات شگرف در عرصه ی اجتماع و تغییر دادن نتایج رقابت بوده اند انتخابات یکی از این رقابت هاست که همواره نقش لیدرها و پیشگامان این عرصه در شکل […]

ستاد نفت دکتر روحانی..کاغذ پاره ای که اعجاز میکند…!

در تمام عرصه های رقابتی اجتماع؛همیشه افرادی هستند که تاثیرگزار و طلایه دار بوده اند و سبب تاثیرات شگرف در عرصه ی اجتماع و تغییر دادن نتایج رقابت بوده اند
انتخابات یکی از این رقابت هاست که همواره نقش لیدرها و پیشگامان این عرصه در شکل دهی و جهت دهی افکار عمومی و رای و نظر عامه و نیز پیروزی و یا شکست افراد در صحنه موثر بوده است
اما این رقابت ها که همانند میدان جنگ میباشند همیشه تلفات و آسیب هایی هم برای پیشقراولان و رهبران جریانات اجتماعی و سیاسی بهمراه داشته است
اما در این میان همیشه رند های نظربازی! هم بوده اند که در وقت جنگ در گوشه ای امن و ایمن سنگر گرفته و مانند تماشاگران فیلم های وسترن در کاناپه ی راحت خود لمیده و تخمه شکسته اند و به وقت پیروزی هر یک از طرفین…از پناهگاه امن خود بیرون آمده و شریک تقسیم غنائم گردیده اند…! از آن جمله ستادی بنام “ستاد نفت دکتر روحانی”که جمعا متشکل از ۴نفر هست که بوقت هر انتخابات یک برگه ی کاغذ ناقابل به نام حکم ستاد نفت دریافت کرده و غیب میشوند…!
و بعد بوقت تقسیم غنائم ظاهر شده و مدعی ارث و میراث از طرف برنده میشوند..!
جالب اینکه هیچکس تابحال نه جلسه ای (البته قبل از پیروزی و تعیین برنده!) و نه فعالیتی در هیچ دوره ای از این ستاد صوری مشاهده ننموده است و نه حتی محلی به عنوان ستاد از این ۴نفربه یاد دارد؟!
از کرامات شیخ ما اینست
خورد حلوا و گفت شیرینست…
این ستاد در حقیقت کاغذ پاره ایست صوری؛ که به تازگی نیز همچون غول چراغ جادو برای هر۴نفر صاحب خود اعجاز کرده و تمامی منصب های کلیدی مناطق نفتخیز را قبضه کرده است..!
جالب اینکه به اسم ستاد نفت رییس جمهور روحانی…کار خود را از شنبه ی بعد از پیروز شدن رییس جمهور آغاز نمودند! و با برگزاری یک جشن بعد از پیروزی رییس جمهور با رندی تمام خود را قاطی تیم فرد پیروز نمودند تا از این خوان گسترده …بهره ی لازم را بگیرند..!
حال سخنی با جناب مهندس زنگنه وزیر نفت و رییس جمهور محترم آقای دکتر روحانی…آیا تمام پتانسیل و رای شما در مناطق نفتخیز جنوب همین ۴نفر بوده اند؟!!!!
آیا تقسیم پست ها فقط بین۴نفر و گذاشتن باقی تیم اصلی ستادی شما در حاشیه باعث دلسردی و ناامیدی هواداران واقعی شما نمیگردد؟!!
آقای مهندس زنگنه وزیر محترم نفت اندکی تامل…

ارسال دیدگاه

logo-samandehi