نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2400 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۷ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس خانه کشاورز استان اصفهان : ما برای هر صندلی مدیریتی ۷۲ تن شهید داده ایم / آیا مدیران مطلع از مشکلات استان هستند ؟

رئیس خانه کشاورز استان اصفهان : ما برای هر صندلی مدیریتی ۷۲ تن شهید داده ایم / آیا مدیران مطلع از مشکلات استان هستند ؟ محمد صادقی رئیس خانه کشاورز استان اصفهان در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس به اهواز نو گفت : منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق با سلام و درود خدمت مردم […]

image

رئیس خانه کشاورز استان اصفهان : ما برای هر صندلی مدیریتی ۷۲ تن شهید داده ایم / آیا مدیران مطلع از مشکلات استان هستند ؟

محمد صادقی رئیس خانه کشاورز استان اصفهان در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس به اهواز نو گفت :

منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق
با سلام و درود خدمت مردم استان اصفهان خصوصا کشاورزان بدون زرع شهید پرور اصفهان !!
با آغاز هفته دفاع مقدس آنهایی که تریبونی در اختیار دارند به نحوی شروع به سخنرانی و ایراد خاطراتی از این دوران میکنند چه آنهایی که در میدان حضور داشته اند و چه حضورنداشته اند ولی هزاران خاطره در ذهن دارند .
وقتی از جنگ و دفاع مقدس صحبت به میان می آید صاحبان تریبون از دیده ها و شنیدها سخن میگویند و با یاد و خاطره شهدا را زنده میکنند ولی در این میان کسی از اهداف شهدا و رزمندگان سخن نمیگوید وآنچه حقیقت است را به زبان نمی آورد که نکند جایگاهشان به خطر افتد و شاید آخرین باری باشد که از خاطرات ندیده خود در سخنرانی ها میگویند.
امروزه بر خود لازم میدانم یادی نمایم از اهداف شهدا ،شهیدانی که اکثرا از صنف پاک کشاورزان و روستاییان بودند صنفی که همه ی موجودات روی زمین باید ممنون دار آنها باشند ولی افرادی که مدعی فهم هستند هنوز نتوانسته اند به فریاد این قشر پاک وزحمت کش استان که زندگیشان رو به خزان است برسند.
روی صحبتم با آن دسته ازموجوداتی است که به عنوان انسان درقالب مدیر و با شعار خدمت به مردم، ناظر آب شدن آنها هستند و در عمل توانایی انجام کاری را ندارند و حاضرنیستند تحت هیچ شرایطی از صندلی ریاست پایین بیایند تا شاید مدیری مدبر تر و شجاع تر سکان این کشتی که در حال غرق شدن است را به دست بگیرد.
واقعا چه شده است چه بر سر این استان آمده،ای کاش صدا وسیما درهفته دفاع مقدس در کنار چهره شهدا و جانبازان اهداف این عزیزان که بدون هیچ چشم داشتی در جبهه ها حضور یافتند تا امروزه ما در کمال آسایش باشیم را به تصویر میکشید و بار دیگر به مدیران گوشزد مینمودند که برای هر صندلی مدیریتی در این کشور ۷۲ شهید داده ایم شاید برخی از مدیران استان کمی به خود می آمدند و عطای ریاست را به لقای ان میبخشدیدند تا شاید کمی رحمت برسر مردم این دیار می بارید.
تا کی باید شاهد نابود شدن استان باشیم استانی که در قلب آن خرازی ها خوابیده اند تا غیرت و وجدانشان در روح مردم بیدار بماند ،تا کی باید شنونده شعارباشیم ؟شعاری از جنس دروغ و فریب آیا مدیران مطلع از مشکلات استان هستند ؟اگر هستند سکوت از چه اختیار نموده اند و اگر نیستند لفظ مدیر از چه جهت است؟ آیا تا کنون اندیشیده اند استانی با این همه درآمد ،چرا باید مردمش شاهد نابودی شهرباشند واقعا تا کی بایدخودرابه خواب بزنند. آیا لغتنامه تغییر کرده یا مدل استعفاء ، در گذشته وقتی استعفاء میدادند دیگر درمحل کار حاضر نمیشدند ولی عمل و شعار جای خود را تغییر داده است . استان اصفهان که در طول تاریخ همیشه علمدار جریانات سیاسی، اقتصادی،فرهنگی بوده از تقدیم شهدا گرفته تا پرداخت مالیات ،اهدای خون ،تولید فولاد،برداشت از معادن، تولید علم و…. امروزه مورد بی مهری مقامات ارشد کشوری قرار گرفته است یامدیران بخاطر پرونده خود به گوش آنها نمی رسانند .باید در این رابطه تامل بیشتری شود روزگاری مردانی از این خاک درسطح کلان کشور اداره جنگ وبازسازی رامدیریت مینمودند ولی حال مدیرانی در راس امور استان هستند که در مدیریت استان نیز ناکام مانده اند. ناراحتی مردم خصوصا کشاورزان بیشتر از این همه بی مهری است که جوانان ما باگذشتن ازجان خود آرامش رابه ماهدیه کردند ولی عده ای با چسبیدن به میز ریاست وعدم توانایی در مدیرت کلان سبب سلب آرامش مردم شدند .

در به اصطلاح بلاد کفر از یک مدیر ارشد آن کشور انتقاد نمودم آنقدر ازمن تمجید کردند که باعث تعجبم شد ولی در کشوری که طلیعه دار اسلام هستیم انتقاد ازمدیران ارشد حکم ارتداد دارد به نحوی که رسانه ها شجاعت و جرات چاپ را ندارند که باید به این عزیزان نیز حق داد چون تعطیلی آن رسانه حتمی است .
بهتراست از خواب غفلت بیدار شویم و وقتی در اوج هستیم کنار برویم تا در افکار مردم با خاطره خوب بمانیم یا به فرموده مقام معظم رهبری مدیریت جهادی را پیشه خود کنیم و اعلام نماییم بیشترازاین در توان ندارم و کنارمیروم ، شاید این شجاعت باعث محبوبیت آن مدیرشود چراباید دراستانی که مشکل آب دارد شاهد توسعه صنعت باشیم چرا باید در۱۵۰کیلومتری مرکزاستان میلیون ها لیتر خروج آب داشته باشیم (سمیرم) در صورتی که باغات خود این شهر به خاطر عدم مدیریت صحیح در توزیع اب روبه خشکی است ودرصدد بردن آب در کیلومترها دورترباشند . و زاینده رود در عطش اب بغض نماید . پس بیایم و دعا کنیم تا شاید مهر معبود مهربان در دلهای مردان سینه سوخته رونق بگیرد .امروزه زاینده رود که دیگر آخرین نفس ها ی خود را میکشد با خود نا گفته هایی دارد دوست دارد فریاد بزند و بگوید حسین جان یادت بخیر.حاج احمد ای کاش تو بودی .همت ها کجایید………..
و در آخر باید عرض کنم باعث تاسف است اشخاصی که خود را نماینده کشاورز و مردم میدانند و درخلوت انتقاد از مدیران ارشد را افتخار و شجاعت میدانند ولی در تریبون های عمومی طور دیگری سخن می گویند بایدافسوس خورد کاش توجه داشته باشیم که نمایندگی چه انسانهای پاک و مقدسی را بر عهده داریم . پس بیائیم وبنده همان خدایی باشیم که بندگیش افتخار است ، و از بندگی میز، صندلی و زمینی ها دور باشیم شاید رحمت به این استان باز گردد.

محمد صادقی

رئیس خانه کشاورز استان اصفهان

ارسال دیدگاه

logo-samandehi