نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18282 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۹ / ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دکتر سعید ایزدیان: مردم اهواز از دروغ و شعار زدگی خسته شده اند

دکتر سعید ایزدیان دکتر سعید ایزدیان کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه ی اهواز،باوی،حمیدیه و کارون درگفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری اهوازنو : مردم شریف و مظلوم اهواز از دروغگویی مسئولان که ظاهرا به یک اپیدمی فراگیر تبدیل شده است خسته اند. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، او انگیزه ی خود از حضور در […]

دکتر سعید ایزدیان

دکتر سعید ایزدیان کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه ی اهواز،باوی،حمیدیه و کارون درگفتگویی اختصاصی با پایگاه خبری اهوازنو : مردم شریف و مظلوم اهواز از دروغگویی مسئولان که ظاهرا به یک اپیدمی فراگیر تبدیل شده است خسته اند.
به گزارش پایگاه خبری اهوازنو، او انگیزه ی خود از حضور در انتخابات مجلس پیش رو را عقبگرد شدید سالهای گذشته ی اهواز عنوان کرد و با اشاره به منابع عظیم نفت،گاز،پتروشیمی و نیز حضور شرکتهای تولیدی فراوان مانند فولاد و نیشکر و دهها شرکت بزرگ صنعتی حال خوزستان بویژه اهواز را بد دانست.
حاج سعید ایزدیان که در دوران حضور مدیریتی در خوزستان جزء مدیران خوشنام و محبوب خوزستان بوده است با اشاره به دروغگویی و وعده ها و شعارهای دروغین برخی مسئولین در اهواز که سبب بی اعتمادی و بی انگیزگی عامه ی مردم در خوزستان گردیده است عنوان کرد خوزستان و اهواز میتواند نگین درخشانی بر تارک ایران باشد اگر قدری دلسوزانه تر و مسئولانه تر با شهر و استان مان و بخصوص مردم شریف و فهیم مان رفتار کنیم.
شایان ذکر است ثبت نام انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در اهواز به پایان رسیده است و دکتر سعید ایزدیان با توجه به کارنامه ی عملکردی خوب و مطلوب و با توجه به حضور در پست های حساس طی سالهای گذشته یکی از مدعیان اصلی انتخابات در اهواز است که با توجه به فراقومی بودن و فراجناحی بودن،میتواند برای سایر رقبا رقیبی جدی و قابل تامل باشد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi