نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3136 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درویشعلی کریمی مدیرعامل شرکت آبفارخوزستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان گفت: فاز دوم پروژه آبرسانی به ۳۷ روستای مسیر سد شهید عباسپور ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”درویشعلی کریمی ، اظهار کرد: با بهره برداری از فاز دوم پروژه آبرسانی به روستاهای سد شهید عباسپور در ایام مبارک دهه فجر ۳۷ روستای این […]

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان گفت: فاز دوم پروژه آبرسانی به ۳۷ روستای مسیر سد شهید عباسپور ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو”درویشعلی کریمی ، اظهار کرد: با بهره برداری از فاز دوم پروژه آبرسانی به روستاهای سد شهید عباسپور در ایام مبارک دهه فجر ۳۷ روستای این منطقه با جمعیتی بالغ بر ۱۴ هزار نفر از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند.

وی با بیان این‌که در فاز دوم این پروژه بیش از ۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی هزینه شده است، افزود: این پروژه شامل نصب و راه‌اندازی ۳ باب مخزن بتنی ۳۵۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر مکعبی است که در ۳ تاسیسات آبرسانی نصب شده‌اند.

کریمی از راه‌اندازی اسکله آبگیر، اتاق تابلو برق، اتاق ژنراتور، اتاق کلرزنی، نصب ترانس برق، شیرآلات اتصالات به همراه ۱۱ دستگاه الکتروپمپ شناور و افقی در این پروژه نیز خبر داد.

وی با بیان این‌که این پروژه تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت داشته و تا دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد، گفت: در این پروژه ۱۳ کیلومتر خط انتقال کارگزاری شده است.

کریمی اظهار کرد: در حال حاضر آب شرب اهالی ۳۷ روستای سد شهید عباسپور با وجود شبکه توزیع به لحاظ کمی مشکلات فراوانی دارد و با توجه به افزایش جمعیت روستاهای منطقه، جوابگوی نیاز اهالی نیست. هرچند با اجرای فاز دوم ظرفیت آبرسانی به اهالی تغییر محسوس و چشمگیری پیدا خواهد کرد اما رفع کامل و مستمر مشکل کمی آب ۳۷ روستای مسیر شهید عباسپور در گرو اجرای فاز سوم و افزایش ظرفیت مخازن آب شرب روستاهای منطقه است.

مدیرعامل شرکت آبفا روستایی خوزستان با اشاره به اجرایی شدن فاز سوم این پروژه پس از اتمام فاز دوم گفت: با اتمام فاز سوم این پروژه کلیه ۳۷ روستای سد شهید عباسپور به صوررت شبانه‌روزی از آب شرب پایدار و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند. فاز سوم این پروژه بیش از ۷ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که اکنون مراحل دریافت مجوزهای لازم آن در دست پیگیری است

ارسال دیدگاه

logo-samandehi