نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3013 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خبرهای خوش درانتظاراصحاب رسانه

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جلسه ای با مسئولان تامین اجتماعی و هماهنگی که با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتم در آینده نزدیک اخبار خوشی را در این حوزه به اطلاع شما خواهم رساند. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو”،سیدرضا صالحی امیری ،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چذابه برای حل مشکل بیمه خبرنگاران […]

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جلسه ای با مسئولان تامین اجتماعی و هماهنگی که با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتم در آینده نزدیک اخبار خوشی را در این حوزه به اطلاع شما خواهم رساند.
به گزارش پایگاه خبری اهواز نو”،سیدرضا صالحی امیری ،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در چذابه برای حل مشکل بیمه خبرنگاران اظهارداشت: در زمینه بیمه اصحاب فرهنگ و هنر از جمله هنرمندان و روزنامه نگاران و همچنین اصحاب هنر در مجموع ما در شرایط فعلی ۱۸هزار و ۷۰۰ نفر را تحت پوشش بیمه داریم.

وی افزود: از این تعداد بیش از ۶هزار نفرشان بیمه تکمیلی دارند در شرایط فعلی حدود ۱۲هزار نفر نیز در نوبت بیمه هستند که با برنامه ریزی‌هایی که داشتیم و در روز گذشته نیز جلسه ای با مسئولان تامین اجتماعی و هماهنگی که با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتم ان‌شا الله در آینده نزدیک اخبار خوشی را در این حوزه به اطلاع شما خواهم رساند.

صالحی امیری گفت: مسئولیت و رسالتی که رئیس جمهور به اینجانب واگذار کردند افزایش میزان سرعت و نشاط حرکت فرهنگی در جامعه است که اینجانب با اعلام برنامه‌هایی که در مجلس شورای اسلامی به نمایندگان ملت داشتم برنامه‌ای را آغاز کردم و ان شاالله در آینده نزدیک در دیدار با اصحاب رسانه به اطلاع ملت ایران خواهم رساند

ارسال دیدگاه

logo-samandehi