نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14756 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۹:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت از کالای ایرانی باید توأم با ارتقای کیفیت باشد

حمایت از کالای ایرانی باید توأم با ارتقای کیفیت باشد معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ضمن حمایت از تولید داخل باید به دقت و اطمینان واحدهای عملیاتی و کاهش ریسک‌ها توجه شود. به گزارش اهوازنو علیرضا صادق آبادی امروز (یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه نخستین روز بیست و سومین […]

حمایت از کالای ایرانی باید توأم با ارتقای کیفیت باشد

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ضمن حمایت از تولید داخل باید به دقت و اطمینان واحدهای عملیاتی و کاهش ریسک‌ها توجه شود.
به گزارش اهوازنو علیرضا صادق آبادی امروز (یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه نخستین روز بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: برای حل مشکلات موجود باید هر دو طرف عرضه و تقاضا با یکدیگر همکاری کنند.

وی افزود: این بدان معناست که عرضه‌کنندگان باید کالایی را ارائه کنند که از لحاظ کیفیت و قیمت قابل رقابت با نمونه‌های آن باشد و از دیگر سو متقاضیان هم باید ریسک‌ها را کاهش دهند و دقت کنند اطمینان واحدهای عملیاتی کاهش نیابد و همچنین هزینه اضافی ایجاد نشود.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری، ادامه داد: انتظار می‌رود که سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات بتوانند نه تنها در بازار ایران، بلکه در بازارهای بین‌المللی رقابت کنند.

وی به قراردادهای جدید نفتی و امکان شریک شدن شرکت‌های ایرانی با خارجی‌ها در این نوع قراردادها اشاره کرد و افزود: حال که چنین فرصتی از سوی وزیر نفت فراهم شده، شرکت‌های ایرانی باید از آن استفاده کنند و از طریق همکاری با شرکت‌های دانش بنیان و به روز کردن خود بتوانند کیفیت تولیدات‌شان را افزایش دهند تا بتوانند در بازارهای بین‌المللی نیز رقابت کنند.

وی تاکید کرد: باید در حالی استفاده از کالای ایرانی را در دستور کار خود قرار دهیم که آن کالا هم تا حد امکان شرایط لازم را داشته باشد، زیرا در غیر این صورت در آینده اقتصاد ملی، به سود کشور نخواهد بود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi