نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14747 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۸:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت از ساخت داخل در شرکت ملی پخش به شرط رعایت ایمنی

حمایت از ساخت داخل در شرکت ملی پخش به شرط رعایت ایمنی حمایت از ساخت داخل به شرط رعایت ایمنی کالاها و تجهیزات مورد نیاز اولویت نخست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوده است. به گزارش اهوازنو امیر وکیل‌زاده، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: این شرکت از سال‌های گذشته حامی سازندگان داخلی […]

حمایت از ساخت داخل در شرکت ملی پخش به شرط رعایت ایمنی

حمایت از ساخت داخل به شرط رعایت ایمنی کالاها و تجهیزات مورد نیاز اولویت نخست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بوده است.
به گزارش اهوازنو امیر وکیل‌زاده، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: این شرکت از سال‌های گذشته حامی سازندگان داخلی بوده و هست و به همین منظور کمیته‌های ساخت داخل سال‌هاست که در این شرکت فعال است.

وی افزود: برای نمونه سال‌های ابتدایی ورود صنعت سی‌ان‌جی در کشور همه تجهیزات خارجی بود، اما هم اکنون با همکاری ما و تلاش سازندگان داخلی بخش اعظم این تجهیزات از داخل کشور تامین می‌شود.

به گفته وی، هم اکنون ۸۰ درصد از تجهیزات جایگاه‌ها و صددرصد تجهیزات خودرویی در داخل ساخته می‌شود.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان این‌که این شرکت در بخش سی‌ان‌جی از شرکت‌های داخلی حمایت‌های ویژه‌ای کرده است، تاکید کرد: از تقاضا برای قطعات تا حضور در روند ساخت و بومی‌سازی تجهیزات صنعت سی‌ان‌جی همیشه در کنار سازندگان داخلی بوده‌ایم.

وکیل‌زاده با بیان این‌که ساخت داخل از اولویت‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران بوده و خواهد بود، افزود: هم اکنون در بخش‌های مختلف شرکت ملی پخش کمیته‌های ساخت داخل فعالیت دارند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی، یادآوری کرد: اگر برای خرید خارجی یک کالا اجبار داشته باشیم و نمونه داخلی آن کالا موجود نباشد، بازهم آن را در مناقصات معرفی کرده و خواهان ساخت آن از سوی شرکت‌های سازنده داخلی هستیم.

وکیل‌زاده با تاکید بر این‌که اولویت نخست تامین کالا برای ما تجهیزات ساخت داخل است، اما به شرطی که استانداردهای ایمنی در آن رعایت شده باشد، تصریح کرد: کیفیت و قیمت کالا در مرحله بعد از ایمنی قرار دارد که به مرور اصلاح خواهد شد.

به گفته وی، در مرحله اول تولید داخل یک کالا، ممکن است کیفیت آن مشابه نمونه‌های خارجی آن نباشد، اما با گذشت زمان و در نسخه‌های بعدی تولید، بدون شک کیفیت نیز افزایش خواهد یافت.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi