نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14762 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۸:۳۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه نفت نشان دهنده پویایی اقتصاد است

حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه نفت نشان دهنده پویایی اقتصاد است عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه بین‌المللی نفت نشان دهنده پویایی اقتصاد کشور است. احمد مرادی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، (سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در […]

حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه نفت نشان دهنده پویایی اقتصاد است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه بین‌المللی نفت نشان دهنده پویایی اقتصاد کشور است.
احمد مرادی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، (سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت‌ماه) در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفت‎وگو با خبرنگار شانا، اظهار کرد: آن چه در این نمایشگاه عرضه شده نشان می‌دهد که ما با شتاب هرچه بیشتر به سوی تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام بر می‌داریم

وی با بیان این‌که ارتباط بین شرکت‌های داخلی و خارجی در حوزه نفت به نفع اقتصاد کشور است، افزود: امیداوریم دولت بتواند از فضا و گشایش ایجاد شده پس از برجام به نحو مطلوب استفاده کند که البته این مهم تاکنون انجام شده است، افزایش تولید و صادرات نفت گویای این مدعاست.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه نفت امسال را، قابل توجه دانست و افزود: این موضوع نشان دهنده اشتیاق آنها برای سرمایه گذاری‌های نفتی در ایران است.

بیست‌وسومین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از دیروز (۱۶ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران آغاز به کار کرده است و ۱۹ اردیبهشت ماه به کار خود پایان می‎دهد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi