نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 489 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۱ / ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حسین برون مدیرعامل سازمان آرامستان های اهواز:قطعه ی جدیدی به أولیای شهدا در آرامستان های اهواز اختصاص یافت

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های اهواز: قطعه جدیدی در «بهشت‌آباد» اهواز به اولیای شهدا اختصاص یافت   اهواز – مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اهواز از اختصاص قطعه جدیدی در بهشت آباد اهواز به اولیای شهدا خبر داد. حسین برون در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به تکمیل ظرفیت قطعه اولیای شهدا در بهشت آباد […]

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های اهواز:
قطعه جدیدی در «بهشت‌آباد» اهواز به اولیای شهدا اختصاص یافت

 

اهواز – مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اهواز از اختصاص قطعه جدیدی در بهشت آباد اهواز به اولیای شهدا خبر داد.
حسین برون در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به تکمیل ظرفیت قطعه اولیای شهدا در بهشت آباد اهواز، قطعه ای جدید را به آنها اختصاص دادیم.

وی افزود: امروز اگر ایران امنیت و آرامشی مثال زدنی نه تنها در خاورمیانه بلکه جهان دارد همه مرهون فعالیت های تاریخی امام راحل و جانفشانی های شهدای انقلاب، دفاع مقدس و همچنین مدافع حرم است.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اهواز تصریح کرد: قطعه اختصاصی جدید مسقف و رنگ آمیزی و همچنین پروژه جداول و سنگ فرش های لازم نیز اجرا شده است.

برون با اشاره به ظرفیت ۱۵۰ مقبره ای این قطعه گفت: اختصاص این قطعه بنا به درخواست خانواده شهدا و تکریم آنها، رهنمودهای شهردار اهواز و اعضای شورای شهر و همچنین به منظور تعامل بیشتر با اداره کل بنیاد شهید خوزستان انجام شد.

وی بیان کرد:‌ اعتقاد دارم هرچقدر برای شهدای کشور کار کنیم باز هم در مقابل جانفشانی های آنها خیلی ناچیز است.

مدیرعامل سازمان آرامستان های اهواز خبر داد:‌ با توجه به کمبود فضا در بهشت آباد اهواز جانمایی قطعه های جدید سخت است و برای همین تمام فضاهای بن بست و بلااستفاده را واگذار می کنیم.

برون ادامه داد:‌ چون پل و جاده دسترسی به باغ فردوس هنوز مهیا نشده این واگذاری ها را انجام می دهیم. البته با توجه به تأکید شهردار اهواز نسبت به بهره برداری سریعتر از باغ فردوس اعتبار انجام پروژه های عمرانی آن در بودجه سال جاری شهرداری پیش بینی شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi