به گزارش هورنیوز، غلام رضا پوربوالی مدیر فنی تیم سازمان عمران ساحل کارون گفت: بازی امروز تیم فوتسال عمران ساحل کارون و معاونت عمرانی استانداری با نتیجه مساوی ۳ بر ۳ پایان یافت.

وی با تشریح اینکه بازی امروز بسیار حساس و پر اتفاق بود گفت: تا دو دقیقه مانده به پایان بازی با ۳ گل ابراهیم نیک قامت (۱ گل) و محمد اسماعیل مقتدایی (۲گل) از تیم حریف پیش بودیم که ناگهان ورق برگشت و تیم حریف بازی را به تساوی کشاند.

مدیرفنی تیم سازمان عمران کارون اظهار کرد: طبق روال بازیهای گذشته بازهم بر روی داوری حرف حدیث هست، که انتظار داریم مسئولین برگزاری با عزم جدی این نقص را برطرف نمایند.

۲۰۱۶-۰۱-۲۸_۰۱-۰۶-۱۶

وی افزود: در جریان این بازی مجتبی احمدی بازیکن ما کارت زرد دریافت کرد، که این کارت باعث تضعیف روحیه تیم ما نشد.

پوربوالی بهترین بازیکن تیم عمران ساحل کارون را امیر بندقیلی معرفی نمود و گفت: کلیه بازیکن ما بهترین هستند ولی به نظر بچه های تیم و کادر فنی امروز این بازیکن بازی بهتری از خود به نمایش گذاشت.

مدیر فنی این تیم گفت: به نظر کارشناسان تیم ما با گذشت هر بازی بهتر از بازی قبل ظاهر می شود، که جا دارد از مربی فهیم و فنی تیم آقای داراب شینی دشت گل تشکر و قدردانی کنیم.

۲۰۱۶-۰۱-۲۸_۰۱-۳۲-۴۱

وی اظهار داشت: این سومین بازی ما در جام کارکنان دولت است، و در دو بازی گذشته توانستیم با نتیجه قاطع پیروز از زمین خارج شویم.

پوربوالی ضمن خسته نباشید به بازیکنان، علی سبزواری سرپرست، کادر فنی و همه کسانی که به این تیم کمک کردند، از مهدی مداری مدیر عامل ورزش دوست تیم های سازمان عمران کارون تشکر کرد و گفت: بی شک کمک ها و تزریق روحیه توسط ایشان به بازیکنان باعث یکپارچگی و تلاش تیم شده، که خود جای تقدیر دارد.

پوربوالی در پایان گفت: روحیه خوبی داریم و برای بازی بعد آماده هستیم، انشاالله که بتوانیم با نتیجه خوب این تورنمنت را ادامه دهیم.