نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18976 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۴ / ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حذف اعتبار دفترچه های درمانی از ابتدای خرداد

حذف معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی درباره زمان حذف دفترچه های تأمین اجتماعی در مراکز درمانی توضیح داد. مهرداد قریب در ارتباط با زمان حذف دفترچه درمانی سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: بنا بر هماهنگی های صورت گرفت با وزارت بهداشت طی پنج ماه آینده حذف دفترچه های درمانی انجام خواهد شد. به گزارش […]

حذف

معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی درباره زمان حذف دفترچه های تأمین اجتماعی در مراکز درمانی توضیح داد.
مهرداد قریب در ارتباط با زمان حذف دفترچه درمانی سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: بنا بر هماهنگی های صورت گرفت با وزارت بهداشت طی پنج ماه آینده حذف دفترچه های درمانی انجام خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، وی با اشاره به حذف اعتبار دفترچه های درمانی از ابتدای خرداد ماه گفت: این مسئله منجر به کاهش مراجعات به شعب و کارگزاری ها شده است و بیمه شدگان نسبت به این موضوع رضایت دارند و از این پس بیمه شدگان برای تأمین اعتبار نیازی به مراجعه به شعب ندارند و از طریق ۶ روش دفاتر آنها تمدید می شود.
معاون سازمان تأمین اجتماعی در ارتباط با همپوشانی بیمه ای خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون ۳۰۰ هزار همپوشانی بیمه ای بررسی و رفع شده و افرادی که دفترچه درمانی در سایر صندوق های بیمه ای داشته اند، حذف شده است.
قریب در پایان گفت: یکی از سیاست های سازمان تأمین اجتماعی ارائه خدمات به بیمه شدگان در کمترین زمان ممکن و با کیفیت است که در این زمینه تدابیر لازم پیش بینی شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi