- پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو | اخبار خوزستان | اخبار اهواز - http://www.ahvaznew.ir -

جناب دکتر جادری استاندار محترم هرمزگان آیا بحران اخراج فراگیر کارگران آلمینیوم هرمزگان ورود و پیگیری شما را نمی طلبد؟

image [1] image [2] image [3]در شرایطی که شرکت آلمینیوم سازی هرمزگان به بخش خصوصی واگذار شده است…شخص خریدار کاملا بصورت یکطرفه تعهداتش را لغو کرده و دست به تعدیل نیروی کارگران زده..!

کارگران مظلوم و زحمتکش در این اوضاع گرانی و معضلات زندگی حالا با اخراج آنهم از نوع یکطرفه و نامنصفانه روبرو گشته اند…!

و خریدار جدید که شخصی به نام علیمحمدی می باشد حاضر به پرداخت حق وحقوق کارگران نیست و در چند مدت گذشته کارگران مظلوم و محروم  این شرکت با انواع و اقسام اعتراضات مدنی سعی و آرام و در چارچوب قانون سعی در دفاع از حق و حقوق خود و درخواست کمک از مسئولان رده  بالای استان هرمزگان و حتی مسئولان کشوری داشته اند..

حال روی سخن ما با استاندار محترم هرمزگان جناب دکتر جادری می باشد:

آیا وقتی حق کارگران محروم آلمینیوم سازی دارد تباه و تضییع می شود و امید این عزیزان بعد از خدای متعال به شما به عنوان عالی ترین مقام اجرایی استان هست…تعلل جنابعالی و عدم پیگیری مطالبات این قشر محروم اما شریف جامعه ضربه ای مهلک بر پیکر دولت تدبیر و امید نمی شود؟

آیا جنابعالی که همواره حامی و طرفدار اقشار محروم جامعه بوده اید و کارنامه ی شما بیانگر شجاعت وصداقت شما در طرفداری از ضعفا و مستضعفین بوده نباید در این اوضاع بغرنج اقتصادی که گریبان کارگران مظلوم آلمینیوم سازی هرمزگان را گرفته است…ورود و تصمیم عاجل و مقتضی اتخاذ نمایید؟

اگر هرکدام از ما فقط یک ماه حقوق نداشته باشیم..با چه وضعی روزگار خواهیم گذراند…!

این کارگران چندین ماه هست که بلاتکلیف و مستاصل رها شده اند…

ما منتظر اخبار خوب و امیدبخش از هرمزگان و پیگیری های جنابعالی برای رساندن حق به حقدار هستیم

من الله توفیق…..بابک طهماسبی