نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14036 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۹:۱۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جليلي: اهواز به استقبال جشنواره اقوام ایرانی می رود/برگزاری همزمان ۴ نمایشگاه

  به گزارش اهواز نو ، مدير عامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي خوزستان از برگزاري چهار نمایشگاه تخصصی به صورت هم زمان در اهواز خبر داد. رحيم جليلي مدير عامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي خوزستان در گفتگو با خبرنگار اهواز نو عنوان كرد: در انتهای دی ماه سال جاری چهار نمایشگاه تخصصی به […]

 

به گزارش اهواز نو ، مدير عامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي خوزستان از برگزاري چهار نمایشگاه تخصصی به صورت هم زمان در اهواز خبر داد.

رحيم جليلي مدير عامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي خوزستان در گفتگو با خبرنگار اهواز نو عنوان كرد: در انتهای دی ماه سال جاری چهار نمایشگاه تخصصی به صورت هم زمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار می شود.
وي افزود: نمایشگاه تخصصی صنایع دستی به همراه جشنواره اقوام ایرانی در تاریخ ۲۸ تا دوم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود. در این نمایشگاه برنامه های متنوعی با هدف نشاط و شادی و همچنین معرفی پتانسیل های اقوام خوزستانی برپا می شود.
جلیلی تصريح كرد: نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع صنعتی غرب کشور و همچنین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی نیز در تاریخ ۲۸ دی ماه تا یک بهمن در همین محل برگزار می شود. نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی برای اولین بار در سطح استان برگزار می شود.

وي اظهار كرد: دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، بیمارستانی، آزمایشگاهی، خدمات دارویی و توانبخشی نیز در تاریخ ۲۸ تا سی دی ماه برگزار می شود. در این نمایشگاه سمپوزیوم ویژه پزشکان و دندان پزشکان با امتیاز دهی بالا برپا می شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi