نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2587 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جلسه ستاد استقبال از زائرین در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه اهواز تشکیل شد.

به منظور تامین سوخت مطلوب و به موقع برای زائرین اربعین حسینی، جلسه ستاد استقبال از زائرین در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه اهواز تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه اهواز، مدیر منطقه در این جلسه گفت: همه امکانات برای سوخترسانی و پذیرائی برای زائرین اربعین […]

به منظور تامین سوخت مطلوب و به موقع برای زائرین اربعین حسینی، جلسه ستاد استقبال از زائرین در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه اهواز تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه اهواز، مدیر منطقه در این جلسه گفت: همه امکانات برای سوخترسانی و پذیرائی برای زائرین اربعین حسینی(ع) در پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز آماده است.

عبدالصاحب شمخانی افزود: دو جایگاه سوخترسانی در مرز چذابه مستقر می شود که یک جایگاه بنزین و یکی نفتگاز توزیع می شود.

شمخانی تصریح کرد: ذخیره سازی فرآورده های نفتی در جایگاه های عرضه سوخت مسیر بیدروبه حسینیه پل زال تا مسیرهای فکه به چزابه انجام شده است و جای هیچ نگرانی برای سوخت رسانی نیست.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منطقه اهواز نیزبا حضور در این جلسه، گفت: مجتمع خدماتی رفاهی پایگاه مقاومت بسیج با ۱۴۰ تخت,آماده پذیرائی از زائرین است.

سید اسد میرعالی از استقرار موکب و پذیرایی در منطقه صفر مرزی چزابه خبر داد و گفت: همه جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی در مسیرهای ورودی به مرز چذابه, امکانات و سرویس های بهداشتی را دارا می باشد.

میرعالی در پایان گفت: برای رفاه حال هموطنان و انجام هماهنگی های بیشتر، مسئولین پخش فرآورده های نفتی با مسئولین فرمانداری هماهنگی لازم را انجام داده و این مهم ، تا پایان زیارت زائرین اربعین ادامه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi