نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 19181 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۶ / ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان عنوان کرد:رایگان شدن برق ۲۷ درصد مشترکان خوزستانی با اجرای طرح برق امید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به اجرای طرح برق امید، گفت: ۲۷ درصد قبوض صادر شده برق در استان خوزستان در دسته کم‌مصرف‌ها قرار گرفته است که برق آن‌ها کاملا رایگان خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛ علی خدری با اشاره به اجری طرح برق امید اظهار کرد: طرح […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به اجرای طرح برق امید، گفت: ۲۷ درصد قبوض صادر شده برق در استان خوزستان در دسته کم‌مصرف‌ها قرار گرفته است که برق آن‌ها کاملا رایگان خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛ علی خدری با اشاره به اجری طرح برق امید اظهار کرد: طرح برق امید مخصوص مشترکان خانگی است و طراحی آن بر اساس مصرف برق و مشترکان در سال‌های گذشته انجام شده است تا بهترین شیوه اجرایی برای آن تدوین شود.

وی افزود: استان خوزستان با توجه به شرایط خاص جغرافیایی، اقلیمی و آب و هوایی از پتانسیل بالایی برای بهره‌مندی از مزایای این طرح برخوردار است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان تصریح کرد: پیش از این، سایر بخش‌ها مانند صنایع و کشاورزی از طرح‌های تشویقی وزارت نیرو بهره‌مند شده‌اند، به این ترتیب که حدود ۷ میلیارد تومان پاداش به مشترکان صنعتی داده شد و در بخش کشاورزی نیز کشاورزان با جابه‌جایی ساعات مصرف برق توانستند از تخفیف صد درصدی بهره‌مند شوند.

خدری گفت: در طرح برق امید نیز مشترکان به سه دسته کم‌مصرف، خوش‌مصرف و پرمصرف تقسیم می‌شوند و بر این اساس برق مشترکان کم‌مصرف که تعداد زیادی از مشترکان را تشکیل می‌دهند، رایگان خواهد شد.

وی افزود: تنها درصد کمی از مشترکان در دسته پرمصرف‌ها قرار دارند که این امکان برای آن‌ها وجود دارد تا با رعایت نکات ساده در زمینه مدیریت مصرف برق، خود را به دسته خوش‌مصرف‌ها برسانند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان گفت: تعرفه‌های برق در حال حاضر پلکانی است و هر چه از میزان برق مشترکان کاسته شود، مزایای اقتصادی آن به طور کامل به خانواده‌ها باز می‌گردد.

وی افزود: در ابتدای اجرای طرح برق امید به مشترکان اطلاع داده می‌شود که در چه گروهی از مصرف قرار دارند و سپس راهکارهای ساده مدیریت مصرف به مشترکان خوش‌مصرف و پرمصرف اطلاع داده خواهد شد تا با کاهش مصرف به دسته پایین‌تر ملحق شده و از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.

خدری گفت: طرح برق امید طرحی کاملا مردمی و در جهت کمک به اقتصاد خانوارها است و استان خوزستان به عنوان دومین مصرف‌کننده برق کشور از پتانسیل بسیار مناسبی برای بهره‌مندی هر چه بیشتر از این طرح برخوردار است.

وی افزود: در تحلیل‌های اولیه، ۲۷ درصد قبوض صادر شده برق در استان خوزستان در دسته کم‌مصرف‌ها قرار گرفته است که برق آن‌ها کاملا رایگان خواهد شد .

ارسال دیدگاه

logo-samandehi