نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14738 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۹:۱۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تلاش NPC برای رفع چالش‌های موجود در اجرای طرح‎های پتروشیمی

تلاش NPC برای رفع چالش‌های موجود در اجرای طرح‎های پتروشیمی معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی موظف است مدیریت کلان را انجام دهد و در جهت رفع چالش‎های موجود تلاش کند تا طرح‌ها و پروژه‌ها در شرایطی مناسب به بهره‌برداری برسند. به گزارش اهوازنو به نقل از شرکت ملی صنایع […]

تلاش NPC برای رفع چالش‌های موجود در اجرای طرح‎های پتروشیمی

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی موظف است مدیریت کلان را انجام دهد و در جهت رفع چالش‎های موجود تلاش کند تا طرح‌ها و پروژه‌ها در شرایطی مناسب به بهره‌برداری برسند.
به گزارش اهوازنو به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، سیدرضا نوروززاده اظهار کرد: هدف از سفر به مناطق مختلف و بازدید از مجتمع‌ها و طرح‌های پتروشیمی بررسی آخرین روند فعالیت آنهاست و به صورت دوره‌ای با صاحبان صنعت و مجتمع‌های تولیدی و همچنین مدیران پروژه‌ها و طرح‌های در دست اجرا دیدار داریم تا مشکلات آنها را بررسی کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی یادآور شد: این شرکت پیش از این، طرح‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و امور مختلف را مدیریت می‌کرد؛ اما پس از خصوصی‌سازی در مجتمع‌ها و طرح‌های پتروشیمی گاهی موازی‌کاری و چالش ایجاد می‌شود و نیاز است یک نهاد کارها را هدایت و مدیریت کند؛ این وظیفه برعهده NPC است.

وی از مذاکره شرکت‌های صاحب لیسانس چون UOP، لینده، لیسن گروپ، اوده، ایرلیکوئید و کازاله با NPC برای فروش لیسانس خبر داد و درباره نتایج سفر به پاریس با اشاره به شرکت در سمینار ۲ روزه پتروشیمی گفت: شرکت‌های صاحب‎نامی که در دوران تحریم همکاری نمی‌کردند، همگی برای مذاکره اعلام آمادگی کردند و حتی اصرار به عقد قرارداد داشتند.

نوروززاده با اشاره به استقبال خوبی که از سمینار پتروشیمی در پاریس شده بود، اظهار کرد: مدیران پتروشیمی ایران و سایر کشورها اعم از صاحبان لیسانس و سازندگان تجهیزات به این سمینار دعوت شده بودند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر اشتیاق صاحبان لیسانس نسبت به فروش دانش فنی به صنعت پتروشیمی در ایران، تصریح کرد: شرکت‌های صاحب‎نام و لایسنسور اصرار به عقد قرارداد داشتند و به آنها اعلام کردیم که ما سیاست‌گذار هستیم و عقد قرارداد باید با سرمایه‌گذاران باشد. امیدواریم در فصل پیش رو در حوزه تبدیل گاز به پروپیلن و سایر الفین‌ها که برای کشور بسیار اهمیت دارد، شاهد سرمایه‌گذاری و انجام اقدام‌های لازم باشیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi