نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3042 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تقدیرمدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهوازازمناطق نفتخیزجنوب

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به دلیل کاهش مصرف برق در ساختمان های اداری و مسکونی این شرکت قدردانی کرد به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : مهندس یدا.. حضرتی در نامه ای به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن میزان کاهش مصرف […]

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به دلیل کاهش مصرف برق در ساختمان های اداری و مسکونی این شرکت قدردانی کرد

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو : مهندس یدا.. حضرتی در نامه ای به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن میزان کاهش مصرف برق در این شرکت را در ۶ ماه نخست سال ۱۳۹۵ نسبت به مدت مشابه سال قبل را ۱۷٫۵۴ درصد اعلام کرد و  مراتب تقدیر و تشکر خود را به واسطه اعمال پروژه های مدیریت مصرف ابراز نمود.
 شرکت ملّی مناطق نفتخیز جنوب به منظور مدیریت انرژی و جلوگیری از اتلاف و هدر رفت انرژی، پروژه های متعددی را در سطح حوزه عملیاتی خود اجرا می کند که منجر به کاهش مصرف شده است.
 از جمله این پروژه ها، امکان­سنجی تدوین و اجرای سند راهبردی به کار گیری مناسب انرژی های  تجدید پذیر و فناوری های نوین در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و ممیزی جامع انرژی شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، گچساران، مسجد سلیمان و آغاجاری است.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi