نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2804 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجهیزات مورد نیاز شرکت نفت وگاز مسجدسلیمان ازمنابع داخلی تامین می شود

تجهیزات مورد نیاز شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه حمایت از تولیدات داخلی از سازندگان کشورمان تامین می شود. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو به نقل از شانا، قباد ناصری، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان، در بازدید از هشتمین […]

  • تجهیزات مورد نیاز شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه حمایت از تولیدات داخلی از سازندگان کشورمان تامین می شود.
  • به گزارش پایگاه خبری اهواز نو به نقل از شانا، قباد ناصری، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان، در بازدید از هشتمین نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل استان خوزستان گفت: این شرکت به تبعیت از سیاست های شرکت مناطق نفتخیز جنوب، توجه ای ویژه ای به خرید کالاهای مورد نیاز از تولید کنندگان ایرانی به ویژه شرکت‌های فعال در استان خوزستان و شهرهای واقع در حوزه عملیاتی خود دارد.
    مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان افزود: بر این اساس، این شرکت پارسال بیش از ١٠٧ میلیارد ریال کالای مورد نیاز خود را از شرکت های داخلی تامین کرده است.
    وی ادامه داد: از مجموع منابع ریالی هزینه شده برای خرید کالای در سال گذشته، ٨٩ میلیارد ریال سهم شرکت‌های خوزستانی بوده است.
    ناصری عنوان کرد: در ۶ ماه امسال، بیش از ۵٣ میلیارد ریال برای تهیه کالاهای مورد نیاز بخش‌های مختلف این شرکت هزینه شد که ٣٩ میلیارد ریال آن در استان و در حمایت از تولید کنندگان بومی هزینه شده است.
    مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان یادآور شد: این شرکت با پوشش جغرافیایی ١٣ شهر و شهرستان، یکی از وسیع‌ترین شرکت‌های بهره بردار کشور به شمار می رود.
ارسال دیدگاه

logo-samandehi