نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18666 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۲ / ۱۳۹۸ - ۹:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان :از خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی استفاده کنید

مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان با حضور در برنامه رادیویی پیام مرکز استان خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، سیدمحمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان با حضور در برنامه رادیویی پیام ضمن تشریح اهم اقدامات بعمل آمده از سوی […]

سیدمحمد مرعشی

مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان با حضور در برنامه رادیویی پیام مرکز استان خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، سیدمحمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان با حضور در برنامه رادیویی پیام ضمن تشریح اهم اقدامات بعمل آمده از سوی تامین اجتماعی در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا گفت: سازمان تامین اجتماعی تمهیداتی در نظر گرفته است تا بیمه شدگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران بتوانند با دریافت خدمات غیرحضوری از خدمات و تعهدات این سازمان بهره مند شوند.

مرعشی با توضیح اینکه دفترچه های درمانی افرادی که تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۹۸ دارای اعتبار است و تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۹ تمدید شده تلقی می شود،تصریح کرد : این عزیزان نیازی به مراجعه به شعب و دفاتر کارگزاریها ندارند.

وی با تاکید بر صیانت از سلامت مخاطبان و دیگر شهروندان افزود: انجام بازرسی های احراز اشتغال بیمه شدگان در کارگاه های مشمول نیز تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۹ متوقف شده و از سویی دیگر نیز مقرر شده تا تمامی همکاران به تناسب وضعیت مراجعات بتوانند پاسخگویی مردم باشند.

مرعشی بار دیگر از مردم خوزستان خواست تا با مراجعه به نشانی eservices.tamin.ir خدمات غیرحضوری را دریافت کنند.

 

 

 

مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان با حضور در برنامه رادیویی پیام مرکز استان خدمات غیرحضوری به بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، سیدمحمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان با حضور در برنامه رادیویی پیام ضمن تشریح اهم اقدامات بعمل آمده از سوی تامین اجتماعی در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا گفت: سازمان تامین اجتماعی تمهیداتی در نظر گرفته است تا بیمه شدگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران بتوانند با دریافت خدمات غیرحضوری از خدمات

و تعهدات این سازمان بهره مند شوند.

مرعشی با توضیح اینکه دفترچه های درمانی افرادی که تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۹۸ دارای اعتبار است و تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۹ تمدید شده تلقی می شود،تصریح کرد : این عزیزان نیازی به مراجعه به شعب و دفاتر

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi