نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14804 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۹:۵۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیمارستان شهدای نفت، هدیه دولت تدبیر و امید به مردم دشت آزادگان است

بیمارستان شهدای نفت، هدیه دولت تدبیر و امید به مردم دشت آزادگان است استاندار خوزستان با قدردانی از تلاش‌ها و حمایت‌های وزارتخانه‌های نفت و بهداشت در احداث و تجهیز بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت آزادگان، این بیمارستان را هدیه دولت تدبیر و امید به مردم این منطقه عنوان کرد. به گزارش خبرنگار شانا، غلامرضا شریعتی […]

بیمارستان شهدای نفت، هدیه دولت تدبیر و امید به مردم دشت آزادگان است

استاندار خوزستان با قدردانی از تلاش‌ها و حمایت‌های وزارتخانه‌های نفت و بهداشت در احداث و تجهیز بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت آزادگان، این بیمارستان را هدیه دولت تدبیر و امید به مردم این منطقه عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، غلامرضا شریعتی امروز (یکشنبه، ۹ اردیبهشت‌ماه) در آیین بهره‌برداری از بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت آزادگان اظهار کرد: امیدواریم با مدیریت صحیح و استفاده بهینه از ظرفیت‌های بهداشتی و درمانی، خدمات قابل قبول و استانداردی به مردم ارائه شود.

وی گفت: دولت نه تنها در تکمیل و بهره‌برداری این پروژه، بلکه در ارائه خدمات دیگری از جمله تامین آب شرب بهداشتی و… نیز اقدام‌های قابل قبولی انجام داده است.

استاندار خوزستان به ویژه از حمایت‌ها و تلاش‌های بیژن زنگنه، وزیر نفت و محسن امیریان، مدیر نظارت بر عمران مناطق نفتخیز وزارت نفت در تکمیل این پروژه قدردانی کرد.

بیمارستان شهدای صنعت نفت دشت آزادگان، با زیربنای ۲۴ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۱۱۰۰ میلیارد ریال به کارفرمایی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز و از سوی وزارت نفت با حضور سیدحسن قاضی‎زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محسن امیریان، مدیر نظارت بر طرح‎های عمرانی مناطق نفت‌خیز وزارت نفت و مسئولان استانی بهره‎برداری شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi