نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 422 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۱۲ / ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیانیه ی مهم مهندس فریدون حسنوند خطاب به مردم شریف و سربلند اندیمشک

تنظیم و گزارش بابک طهماسبی بیانیه مهم فریدون حسنونـــد در مورد حماسه حضور مردم اندیمشک در انتخابات٧ اسفند بسمه تعالی فاطمه سلام الله علیها سرور زنان جهانیان از اولین تا آخرین است. امام صادق (علیه السلام) کلنا عباسک یا زینب (سلام الله علیها) مردم شریف شهرستان یک هزار شهید اندیمشک ایام سوگواری بانوی دو عالم […]

تنظیم و گزارش بابک طهماسبی

بیانیه مهم فریدون حسنونـــد در مورد حماسه حضور مردم اندیمشک در انتخابات٧ اسفند

بسمه تعالی

فاطمه سلام الله علیها سرور زنان جهانیان از اولین تا آخرین است.
امام صادق (علیه السلام)

کلنا عباسک یا زینب (سلام الله علیها)

مردم شریف شهرستان یک هزار شهید اندیمشک

ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را به شما تسلیت عرض نموده و حماسه ایثار مدافعان حرم اندیمشک را چه آنان که پرواز کردند و چه آنان که سربلند و استوار بازگشتند بر شما مردم رشید و صبور که چنین فرزندانی تربیت کرده اید تبریک و تهنیت عرض می کنم.
نهضت وحدت ملی و سازندگی یک جریان خروشان در دل و جان و فکر مردم شهرستان اندیمشک است.این حرکت همگانی که مبتنی و استوار بر حفظ و بالندگی اسلام ، انقلاب ، ایران و اندیمشک است نه یک شعار و شخص که یک تفکر و اندیشه جمعی می باشد که بر محور معنویت ، اخلاق ، برنامه و کار و تلاش قرار دارد تا از یک سو لبیک گوی فرامین و منویات مقام معظم رهبری باشد و از سویی دیگر خواسته های بحق مردم را در سطوح سه گانه منطقه ای ، استانی و ملی یعنی اندیمشک ، خوزستان و ایران محقق کند.

حماسه حضورتان ماندگار باد که ایثارگونه از خود گذشتید تا شهرستان اندیمشک از بلندی های بخش الوار تا دشت های بخش مرکزی و از کوی لور تا شهر اندیمشک را سربلند و سرفراز نگه دارید.

بی هیچ مبالغه باید گفت رستاخیز اراده مردم در خواستن وحدت و همدلی به همراه توسعه و سازندگی چون سیل به صندوق ها جاری شد تا شما نام اندیشه و برنامه مورد قبول خود را بر برگه های رای بنویسید. و ما نیز عهدی بستیم با مردم که بر آن عهد می مانیم و پایداریم.

بار دیگر دست دوستی و برادری را به سوی همه اقشار ، طوایف ، محلات ، مناطق ، سلایق و دیدگاه های مختلف دراز نموده و خود را نیازمند همگان می دانیم.

فصل رقابت تمام شد و فصل رفاقت آغاز شده است ، بی شک با اتمام انتخابات کار پایان نیافته بلکه در آغاز راهی هستیم که قرارمان توسعه و سازندگی است. این موهبت را موفقیت همه مردم می دانیم نه یک فرد و شخص.

خود را خدمتگزار همه مردم می دانیم چه آنانی که به ما رای دادند و چه آنانی که در کنار سایر رقبا و نامزدهای انتخاباتی دیگر بوده اند.

سخنان گوهر بار مقام معظم رهبری را چون منشوری عبادی، اخلاقی و سیاسی سرلوحه کارمان قرار دهیم و همانگونه که فرمودند: “همواره باید شنبه پس از انتخابات، روز مهربانی و بردباری باشد.چه طرفداران نامزد منتخب و چه هواداران دیگر نامزدهای محترم، از هرگونه رفتار و گفتار تحریک آمیز و بدگمانانه پرهیز کنند.”

این شنبه را ما به تمام روزهای آینده اندیمشک گره می زنیم تا هر انتخابات برای ما یک میدان عملی اخلاق باشد و رعایت اخلاق در قبل ، حین و پس از انتخابات یک وظیفه شرعی ، اخلاقی و انسانی  بوده و هست که ما موظف به انجام آن هستیم.

ما برنامه خود را برای سازندگی اندیمشک از شنبه بعد از انتخابات آغاز کرده ایم  و به مردم خوب و عزیز آینده ای سرشار از امید و نشاط را نوید می دهیم. بازگشت به عقلانیت و برنامه باکار و تلاش شبانه روزی و احترام و ادب به همه اقشار یکی از سر فصل ها و خصوصیات اصلی نهضت وحدت ملی و سازندگی است.

وظیفه‌ی خود میدانم از همه‌ی کسانی که در خلق این حماسه بزرگ نقش آفریدند صمیمانه سپاسگزاری کنم. زن و مرد ، پیر و جوان ، همه مادران و پدران عزیز و بخصوص مادران و پدران شهدا که با دعا و اشک ما را یاری کردند ، از جوانان پرشور که در انقلاب شعور زیبا درخشیدن ، بزرگان  طوایف که  با موی سپید کوچه به کوچه شهرها و روستاها را گشتند ، بانوانی که چون پاره های آهن محکم ماندند و آموختن رسم وفاداری را ، روحانیت و طلاب معزز که حرکت مردم را آراستن به معنویت ، جمع کثیری از مدافعان حرم که از یک اندیشه انقلابی و اسلامی آزادمنشانه دفاع کردند ، مدیران و فرزندان دلسوز اندیمشک که در سایر نقاط ایران اسلامی سکونت داشته اما بنا بر تعهد و عشق به مردم و اندیمشک به صحنه آمدند ، شخصیت ها و تعدادی از نامزدهای این دوره و ادوار گذشته که اعلام حمایت نمودند ، ستادهای خودجوش مردمی که برگزاری جلسات ، دیدارها ، ملاقات ها را بی منت بر عهده داشتند ، نمایندگان صبور و هوشیار شعب اخذ رای و کسانی که در اثر بی اخلاقی های برخی افراد دچار خسارت های مادی و معنوی شدند و خدا را قاضی کردند و همه اقشار و اصناف و مناطق مختلف از دورترین نقطه شهرستان تا خانه به خانه شهر که گمنام و بی منت اما خوشنام و با عزت  ما را همه گونه یاری رساندند و بهار را در اسفند ماه به ارمغان شهر آوردند.

همچنین از دست اندرکاران انتخابات اعم از هیئت محترم نظارت، بازرسی و اجرایی ، اعضا محترم شورای تامین، نیروهای دلسوز قضایی، امنیتی ، انتظامی و نظامی و نهادها و ارگانهای انقلابی و بسیجیان بی ادعا و پاسداران همیشه آگاه که حفظ و حراست صندوق ها را بر عهده داشتند صمیمانه سپاسگزارم.

در انتها دوباره می گویم تمام وجودم صرف خدمت به مردم عزیزم خواهد شد تا شاید گوشه ای از رنج ها و مشکلات آنان را بر طرف و برعهد خود برای حرکت بر مدار بالندگی اسلام ، انقلاب ، ایران و اندیمشک پافشاری نمایم.

همچنین برای نامزدهایی نیز که رقیب بودند آرزوی توفیق و خدمت دارم و آمادگی خود را جهت استفاده از طرح ها و برنامه ها و پیشنهادات آنان اعلام می دارم.

با تضرع و ابتهال از خدای قادر و اهل بیت عصمت و طهارت و  به خصوص حضرت زهرا ی مرضیه (سلام الله علیها) از اعماق جان برکات و رحمتش را برای مردم و این بنده‌ حقیر مسألت می جویم و با سلام به حضرت ولی‌ّ الله‌الاعظم‌ روحی‌فداه به روح امام راحل و ارواح طیبه‌ی شهیدان عزیز درود میفرستم.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi