نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 219 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۴ - ۰:۳۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیانیه ی دکتر برات قبادیان خطاب به طرفداران

???????? ? بیانیه پروفسور برات قبادیان به مردم خوزستان و اهواز سلام بر مردم شریف خوزستان سلام بر زنان و مردان شجاع سلام بر جوانان پرشور سلام بر تمامی حامیان و هواداران به همه سلامی میکنم از جنس امید. سلامی از جنس دوستی. سلامی از جنس صلح و برادری. سلامی که باعث آشنایی بیشتر بنده […]

image????????
? بیانیه پروفسور برات قبادیان به مردم خوزستان و اهواز
سلام بر مردم شریف خوزستان
سلام بر زنان و مردان شجاع
سلام بر جوانان پرشور
سلام بر تمامی حامیان و هواداران
به همه سلامی میکنم از جنس امید. سلامی از جنس دوستی. سلامی از جنس صلح و برادری. سلامی که باعث آشنایی بیشتر بنده در طول این مدت با براداران و خواهرانی شد که طعم محرومیت را در استانی زرخیز لمس کرده و به آینده ای سرشار از رشد و پیشرفت امیدوارند. محرومیتی که خود سالها طعم تلخ آن را در مناطق عشایری و شهری استانمان خوزستان چشیده ام. همین محرومیت باعث گردید تا بتوانم با لطف خداوند بزرگ و اراده خود و تلاش بی وقفه شبانه روزی به جایگاهی دست یافته تا برای رفع محرومیت کشور در حد وسع و توان چه در بخش های علمی و چه در بخش های اجرایی گام بردارم.

روزی که بنده برای حضور در انتخابات تصمیم گرفتم، یکی از سخت ترین و در عین حال زیباترین تصمیم های زندگی ام بود. از این رو وارد این صحنه شدم چرا که پیشرفت و تعالی یک کشور از دریچه مجلس آن کشور با تصویب قوانینی کارآمد محقق میگردد و امروز این خلاء در خانه ملت احساس میشود. زیبایی تصمیمم در آن بود که از حوزه ای وارد عرصه شدم که ایام جوانی ام را به تحصیل در آن شهر (اهواز) گذراندم. شهری که زمانی مظهر زیبایی بود، و برادرانه در کنار دوستان خود از همه اقوام خاطرات خوبی را ثبت نمودم، و به خاک آن و خون هزاران شهید مدیونم. شهیدانی که جانشان را برای آرامش امروز ما فدا کردند و هر چه امروز دارم را مدیون لطف خداوند و جانفشانی شهدای والامقام میدانم.

پس از اتمام تحصیل و بازگشت به وطن راه معلمی را برگزیده و تمامی اندوخته ها و تجاربی که در این سالها و در مسئولیتهای مهم و خطیر ملی کسب نمودم همه باعث شد تا بتوانم در چنین روزی برای ادای دین و خدمت صادقانه و عملگرایانه به استان خود بازگردم. از ابتدای حضور خود در اهواز نیز همه چیز را به خداوند و مقدرات حق تعالی واگذار نمودم اما در این شرایط نیز تا رسیدن به نتیجه قطعی مأیوس نخواهم شد و همه شما برادران و خواهران را در این شرایط حساس به توکل به خدا و امیدواری دعوت میکنم. همچنین از همه بزرگوارانی که در طول این مدت بنده را همراهی نمودند و باعث ایجاد دلگرمی و بوجود آمدن شور و شوق و امید بین همه شهروندان شدند سپاسگزارم. انشا… بزودی طی روزهای آینده برای تجدید دیدار و عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان خواهم رسید.

خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

دکتر برات قبادیان
١٨بهمن١٣٩۴

‏@drghobadian
???????

لینک عضویت در پایگاه اطلاع رسانی پروفسور برات قبادیان
https://telegram.me/joinchat/BmlN-zwfoJAfz2dCewFgoA

ارسال دیدگاه

logo-samandehi