نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18289 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۹ / ۱۳۹۸ - ۹:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

با حکم وزیر بهداشت؛سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز منصوب شد

بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، دکتر فرهاد ابول نژادیان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری فصل نو، دکتر سعید نمکی در این حکم یادآور شده است:  دکتر فرهاد ابول نژادیان، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و […]

بهداشت

بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، دکتر فرهاد ابول نژادیان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری فصل نو، دکتر سعید نمکی در این حکم یادآور شده است:  دکتر فرهاد ابول نژادیان، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز،  نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار دارم با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی و اجرایی اعضای هیئت علمی و کارکنان آن دانشگاه و تکریم این قشر ارزشمند و دانشجویان، نسبت به ساماندهی منابع انسانی و مالی اقدام کنید و در تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه بویژه محرومین و نیازمندان و توسعه عدالت در سلامت در حوزه ماموریت خود تلاش لازم را انجام دهید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور  اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.»

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر ایرج نظری در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی‌ اهواز قدردانی کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi