نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2833 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری کارگاه های آموزشی راه اندازی وبهره برداری صنایع نفت

همزمان با هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان چهار کارگاه آموزشی راه اندازی و    بهره برداری صنایع نفت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نوبه نقل از روابط عمومی، ” نقش تیم راه اندازی در تسریع عملیات اجرایی مگا پروژه ها” ، “نگاهی به فعالیت های پیش راه اندازی، راه اندازی استارت […]

همزمان با هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان چهار کارگاه آموزشی راه اندازی و    بهره برداری صنایع نفت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نوبه نقل از روابط عمومی، ” نقش تیم راه اندازی در تسریع عملیات اجرایی مگا پروژه ها” ، “نگاهی به فعالیت های پیش راه اندازی، راه اندازی استارت آپ”، ” معرفی سیستمICAPS و متدولوژی OPERCOM “، “راه اندازی،   بهره برداری و تعمیر و نگهداری در صنعت نفت و نقش آیکو در این فرآیند” توسط شرکت OICO برگزار شد.

با توجه به اینکه صنعت راه اندازی در کشور نوپا است و پیش از این در اختیار خارجی ها بود، هدف از برگزاری کارگاه های آموزشی معرفی بیشتر این صنعت است.

شرکت ایکو از شرکت های فعال در حوزه نظارت بر فعالیت های پیش راه اندازی، راه اندازی، استارت آپ، تست عملکردی،بهره بردای، تعمیر و نگهداری، نگهداری فنی صنعت نفت است که با نگرش مدیریت دانش فعالیت های آموزشی در حوزه های تخصصی صنعت نفت را نیز انجام می دهد.

این شرکت با تکیه بر توانمند سازی نیروی انسانی فعالیت های خود را راهبری می کند و با در اختیار داشتن ۳ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی انسانی طرح جذب فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی را در استان های محل انجام پروژه هایش را دنبال می کند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi