نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3132 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازدید مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب ازمرز چزابه

بازدید مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب از مرز چزابه مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز شنبه ۲۹ آبان از مرز چزابه بازدید به عمل آورد. به گزارش پایگاه خبری اهوازنوبه نقل از  روابط عمومی، این بازدید با هدف هماهنگی و نظارت بر نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین از […]

بازدید مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب از مرز چزابه

مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز شنبه ۲۹ آبان از مرز چزابه بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنوبه نقل از  روابط عمومی، این بازدید با هدف هماهنگی و نظارت بر نحوه خدمات رسانی به زائران اربعین از سوی این شرکت انجام شد.

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب همچون سال های گذشته امسال نیز با هماهنگی با دستگاه های مسئول، در خدمت رسانی به زائران اربعین  سهیم بوده است.

بخشی از این خدمات شامل تامین  ماشین آلات و تجهیزات راهسازی و احداث ۳۴ هکتار از ۵۰ هکتار توقفگاه جدید در مرز چزابه بود که ۱۵ آبان تکمیل و تحویل گردید.

ایجاد موکب به منظور بیتوته، استراحت و پذیرایی از زائرین به صورت شبانه روزی و چاپ و توزیع بسته های فرهنگی از جمله زیارت عاشورا بین زائران، نصب و راه اندازی امکانات صوتی و سمعی و بصری، و فراهم نمودن امکانات اقامه نماز در محل جایگاه، بخشی دیگر از فعالیت های ارائه شده است.

مناطق نفت خیز جنوب همچنین ضمن پذیرایی از ازائران،  انتقال زائران به نزدیک ترین شهرها از جمله بستان و اهواز با استفاده از پنج دستگاه مینی بوس و ۱۵ دستگاه اتوبوس را انجام می دهد

ارسال دیدگاه

logo-samandehi