نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 388 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۱۲ / ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بابک طهماسبی فعال اصلاح طلب:چه تضمینی وجود دارد که لیست اصلاحات اهواز در صورت پیروزی به تفکر اصلاحات پایدار و وفادار بماند؟!

لیست اصلاح طلبان اهواز اعلام شده و در میان سه نفر اعلام شده هیچ کدام کوچکترین سابقه ای از فعالیت حزبی و یا نشانی از تفکر اصلاحات را در خود ندارند؟! اینکه این افراد چگونه و با چه راهکار و رویکردی به لیست سرنوشت ساز وارد شدند؟!خود جای بحث فراوان دارد ولی آنچه مورد سوال […]

لیست اصلاح طلبان اهواز اعلام شده و در میان سه نفر اعلام شده هیچ کدام کوچکترین سابقه ای از فعالیت حزبی و یا نشانی از تفکر اصلاحات را در خود ندارند؟!

اینکه این افراد چگونه و با چه راهکار و رویکردی به لیست سرنوشت ساز وارد شدند؟!خود جای بحث فراوان دارد

ولی آنچه مورد سوال امروز ماست اینست که آیا این افراد یک شبه اصلاح طلب شده و از رانت لیست بع معروفیت رسیده..! آیا در صورت موفق شدن…این توفیق را بسان بادآورده ای که باد می برد…محاسبه نخواهند کرد؟! آیا به تفکر و  چارچوب اصلاحات و برنامه های آن وفادار خواهند ماند؟!

چه تضمینی وجود دارد؟وقتی همین اول راه یکی از این افراد اعلام میکند که اصلا اصلاح طلب نیست؟!! و حضورش در لیست سلیقه ی بعضی آقایان است و نه خود ایشان!!!

آیا این افراد از افرادی چون حسین مکی که ابتدا در پشتیبانی از مصدق فرزند خلف ملت نامیده شد اما در پایان چنان تغییر موضع سیاسی داد و….که خاین به مملکت و مصدق تشخیص داده شد؟!محکم تو و پایبند تر هستند؟! کدام آزمون و محک چنین هندوانه های دربسته ای را تضمین میکند؟!

آیا اگر خانم الهه راستگو آن تک رای معروف را به قالیباف نداده بود؟!!!و یک شبه تغییر موضع نداده بود؟!امروز قالیباف بر مسند شهرداری تهران جلوس کرده بود؟! و اینهمه تبلیغات به ضد اصللح طلبان در نهان و پیدا رقم خورده بود؟!

چه تضمینی هست بر وفاداری این آقایان لیست بر اصلاحات و اصلاحاتی؟!

در طول تاریخ دنیا همواره قهرمانان یک شبه و اسطوره های آنی نتوانسته اند در دراز مدت از خود چهره ای مطلوب و محبوب ارایه کنند…

سواات بیشماری ذهن مردان اصلاح طلب اهواز را پرکرده است؟!

اینکه آیا به لیستی غیر اصلاح طلب و بدون رزومه ی حزبی رای بدهند؟!

یااینکه عقلانیت پیشه کرده و با چشم باز و تفکر و شناخت به کاندیدایی اصلح و بدون دیدگاه حزبی رای بدهند؟

ارسال دیدگاه

logo-samandehi