نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18856 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۳ / ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رشد مدال‌آوری و ایجاد کمپ قایقرانی در دستور کار هیات خوزستان

ایجاد کمپ رئیس هیات قایقرانی خوزستان، رشد ۲۰ درصدی مدال‌آوری، توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد کمپ قایقرانی اهواز را از برنامه‌های این هیات برای سال ۹۹ دانست. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، جلال دریس در خصوص برنامه‌های این هیات در سال ۹۹ و حضور در جلسه هدف‌گذاری اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، اظهارکرد: طی این […]

ایجاد کمپ

رئیس هیات قایقرانی خوزستان، رشد ۲۰ درصدی مدال‌آوری، توسعه زیرساخت‌ها و ایجاد کمپ قایقرانی اهواز را از برنامه‌های این هیات برای سال ۹۹ دانست.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، جلال دریس در خصوص برنامه‌های این هیات در سال ۹۹ و حضور در جلسه هدف‌گذاری اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، اظهارکرد: طی این جلسه که با حضور مسئولان اداره‌کل ورزش استان برگزار شد، از مدال‌آوری در مسابقات قهرمانی کشور و المپیاد استعدادهای برتر و همچنین کسب سهمیه المپیک، به عنوان اهداف قایقرانی خوزستان نام برده شد.

وی بیان کرد: ‌همچنین افزایش دعوت‌شدگان استان به اردوی تیم‌های ملی قایقرانی و عضویت آن‌ها در تیم‌های ملی، برگزاری جشنواره‌های استعدادیابی در شهرستان‌های فعال و کشف استعدادها، فعال کردن هیات‌های نیمه فعال و راه‌اندازی چند هیات جدید، میزبانی از اردوهای تیم‌ملی و رقابت‌های قهرمانی کشور و برگزاری دوره‌های آموزشی، از دیگر برنامه‌های هیات قایقرانی استان برای سال جاری است.

رئیس هیات قایقرانی خوزستان همچنین توسعه قایقرانی و ایجاد فضای مناسب برای فعالیت این رشته را از دیگر اهداف هیات دانست و گفت: ایجاد کمپ قایقرانی در اهواز در دستور کار است و کارهای اولیه آن نیز صورت گرفته است. تنها تخصیص اعتبار آن از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان مانده است که امیدواریم در سال ۹۹، شاهد اتفاقات خوبی در این بخش برای قایقرانی خوزستان باشیم. معتقدیم احداث این کمپ، در گسترش قایقرانی خوزستان تاثیر بسزایی دارد و حتی می‌توانیم آن را به عنوان پایگاه قایقرانی کشور نیز معرفی کنیم.

وی با بیان این‌که رشد ۲۰ درصدی مدال‌آوری، از دیگر اهداف هیات قایقرانی خوزستان در سال ۹۹ است، عنوان کرد: توانایی رسیدن به این مهم وجود دارد. ما واقع‌بینانه برنامه‌ریزی کرده‌ایم و تمام پتانسیل را در نظر گرفته‌ایم.

دریس همچنین در خصوص قایقرانی بانوان استان نیز خاطر نشان کرد: قایقرانی بانوان نسبت به آقایان عقب است. اکنون تنها در بخش آب‌های آرام فعالیت داریم و باید بتوانیم در آب‌های خروشان و کانوپولو نیز فعال شویم. در حال حاضر تشکیل تیم کانوپولو بانوان در اولویت است.

وی در پایان نیز با بیان این‌که یکی از مشکلات قایقرانی خوزستان، نداشتن استخر است، گفت: باید برای کشف استعداد، استخر در اختیار داشته باشیم تا در ابتدا این استعدادها را در استخر تمرین و آموزش دهیم. به هر حال برای قایقرانی که با آب سر و کار دارد، داشتن یک استخر جزو نیازهای این رشته و حق آن است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi