نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2289 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

این چند نفر….دارالمجانین سیاسی

این روزها فضای سیاسی استان از سوی بعضی افراد مانند یک دارالمجانین تمام عیار شده است…و اخبار سیاسی منتشره از سوی بعضی آدمها بیشتر برای روی جلد مجلات فکاهی مناسب است تا تیترهای سیاسی به عنوان مثال یکی که در تهران می نشیند و از شب تا صبح در واتس آپ! بیانیه ی اعتراضی صادر […]

image

این روزها فضای سیاسی استان از سوی بعضی افراد مانند یک دارالمجانین تمام عیار شده است…و اخبار سیاسی منتشره از سوی بعضی آدمها بیشتر برای روی جلد مجلات فکاهی مناسب است تا تیترهای سیاسی

image

به عنوان مثال یکی که در تهران می نشیند و از شب تا صبح در واتس آپ! بیانیه ی اعتراضی صادر میکند! و چون هخا! ی ماهواره ای ژست روشنفکری میگیرد و از شمال تهران و فرمانیه و فرشته برای مردم محروم خوزستان نسخه می پیچد!

او به سبک پولدارهای فیلم های فردین ربدوشامبر براق زرشکی با گلهای بنفش می پوشد!! و قلیان را چاق کرده! و از شب تا صبح علی الطلوع به جولان در گروههای واتس آپی می پردازد و از صبح میخوابد تا شب…! راستی محل ارتزاق این گونه افراد که شغل آنها “مسئول صدور بیانیه ی نصفه شبی در واتس آپ است!از کجاست؟!

جالب اینکه خاتمی از لیست امید حمایت میکند…آنها عکس برای روی جلد مجلات میگیرند!و ادای لورکا رو درمیاورند!

کودتای ترکیه نافرجام میشود..! آنها از طرف اردوغان به خود پیام تبریک می دهند و خلاصه یه وضعی هست…!

image

دیگری که بعد از تعدد الزوجین این روزها به تعدد الحزبین نیز مبتلا گشته اگر در انتخاباتی  در خانواده ی مثلا پنج نفری خود کاندید شود بلاشک نفر ششم می شود داعیه ی بزرگی ایلی سر داده…و شاید شبها آرزو میکند که ای کاش بزرگی بر ایل هم آمپولی داشت و می شد آن را از آلمان وارد کرد و یا یک تزریق همزمان بزرگی احزاب و ایل را بدست آورد….او جدیدا مخالفان خود را تهدید هم می کند…! گویا آمپول های وارداتی آلمانی کار خود را کرده است! و مصارف چندگانه ای دارد؟!

image

به نفت که می آییم بعد از آقای دوربینی تلویزیون چشممان به جمال “آقای جلسه ای “روشن می شود…گویا قصه ی سیاسیون و جنون اطواری این بار از نفت میگذرد…آقای مدیر از غیرسیاسی بودن نفتی ها استفاده کرده و تا زمزمه ی برکناری اش بلند می شود سریعا چند تا جلسه میگیرد و تصاویر آن را به فضای مجازی می فرستد…؟که بعععععععععلللللله! بنده آقای جلسه ای سیاسی هستم و…!

و اما به این دارالمجانین که مانند سریال” این چند نفر یا همان هژیرهای معروف…”است نفر دیگری را نیز بیفزایید کسی که هنوز از به بازی گرفته نشدن و جدی گرفته نشدن در شورای سوم هذیان می گوید شروع به نوشتن خزعبلاتی با پسوند “اصل”نموده است و این در حالی است که او خود شخصیتی فیک و نااصل و جعلی دارد و باید که تدبیری برای عقده های روانی تحویل گرفته نشدن و دیده نشدن حتی در فضای یک هنرستان معمولی را بنماید این نفر آخری که نوشته هایش آدم را بیشتر یاد نامه های ملوان های مست در جزیره های دورافتاده می اندازد…که در بطری آن را میگذاشتند و به آب اقیانوس می انداختند…این روزها آبکش به دست قصد انتقال اقیانوس آرام به تنگ ماهی گلی هفت سین را دارد!

و برای دیده شدن …بر فرصت فضای مجازی می تازد…؟! حال آنکه خود او این روزها شاگرد تنبل أکابر همان فضای مجازی است…و در سن کهولت از دیدن فضای مجازی به وجد آمده و کودک وار هر صبح با دریافت چندرغاز مشق تملق و پاچه خواری میکند

و ایشان قطعا اگر به قصد خودکشی چاقویی در غذای خود بیفکند به آرزوی دیرین خود که شهرت است خواهد رسید…

خلاصه این روزها اگر کسی را  دیدید که خود را در فضای مجازی یوری گاگارین می نامید…! هیچ تعجب نکنید این دارالمجانین فضانورد و آپولو سوار بسیار دارد!

بار الهی ما را از شر این مجانین و اختگان سیاسی محفوظ بفرما

شهریور٩۵/شعبان ناصادق نااصل(فیکککککککک)

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi