نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14677 تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولویت‌های وزارت نفت بر اساس شعار سال پیش می‌رود

اولویت‌های وزارت نفت بر اساس شعار سال پیش می‌رود عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید در همه حوزه‌ها متناسب با سیاست‌های کلان نظام و بر اساس شعار سال حرکت کنیم، گفت: اولویت‌های وزارت نفت بر اساس شعار سال و حمایت از کار و کالای ایرانی پیش می‌رود. به گزارش اهوازنو علی […]

اولویت‌های وزارت نفت بر اساس شعار سال پیش می‌رود
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید در همه حوزه‌ها متناسب با سیاست‌های کلان نظام و بر اساس شعار سال حرکت کنیم، گفت: اولویت‌های وزارت نفت بر اساس شعار سال و حمایت از کار و کالای ایرانی پیش می‌رود.

به گزارش اهوازنو علی گل‌مرادی با اشاره به این‌که حوزه اقتصاد و اشتغال یکی از چالش‌های کشور است، گفت: مبحث تولید و توجه به آن به منظور حل مشکلات اقتصادی و اشتغال، اولویت کشور است.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: باتوجه به نشست‌های مستمری که با مسئولان وزارت نفت و به‌ویژه شخص وزیر داشته‌ایم، اولویت‌های وزارت نفت باید بر اساس شعار سال و حمایت از کار و کالای ایرانی باشد که مسئولان این وزارتخانه نیز بر این موضوع تاکید دارند.

وی با بیان این‌که نباید اقتصاد کشور تنها بر درآمدهای نفتی متکی باشد، تصریح کرد: طرح‌های خوبی در حوزه صنعت نفت ارائه و مطرح شده است که با جذب سرمایه می‌توانیم به شکل مستقیم و غیرمستقیم در این بخش شاهد اشتغال‌زایی باشیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi