نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13818 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انفجار مخزن ال پی جی سه راهی حمزه دزفول

  اين انفجار كه در ٣ دي ديروز رخ داد باعث وحشت مردم شد. صدای انفجار به قدری زیاد بود که مردم مناطقی از دزفول به خیابان آمدند. نیروهای امدادی و آتش نشانی در حال به محل انفجار رفتند . دقایقی بعد نيز چندین انفجار دیگر و پشت سر هم به وقوع پیوست.این انفجارهای پیاپی […]


 

اين انفجار كه در ٣ دي ديروز رخ داد باعث وحشت مردم شد.
صدای انفجار به قدری زیاد بود که مردم مناطقی از دزفول به خیابان آمدند.
نیروهای امدادی و آتش نشانی در حال به محل انفجار رفتند .
دقایقی بعد نيز چندین انفجار دیگر و پشت سر هم به وقوع پیوست.این انفجارهای پیاپی در شرکت خمیر مایه دزفول رخ داده است

دوایی‌فر شهردار دزفول گفت:
با اطلاع از حادثه انفجار و آتش‌سوزی ایستگاه گاز کل مجموعه سازمان‌های آتش‌نشانی شهرهای دزفول، اندیمشک، صفی‌آباد، شمس‌آباد با ظرفیت ۱۰۰نفر با تجهیزات کامل برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.نیروهای امدادی ما در محل مستقر شده‌اند که امیدواریم با تلاش این عزیزان آتش‌سوزی رفع شود.
وي أفزود؛طبق اطلاعات واصله تعدادی از منازل منطقه ریزش کرده‌اند که ممکن است تلفاتی داشته باشند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: تعداد مصدومان حادثه انفجار گاز شرکت پرسی‌گاز تاکنون به ۱۶ نفر رسیده است.
‎به گزارش اهواز نو ، جعفریان ، اظهار کرد: در حادثه انفجار گاز و آتش‌سوزی که بعد از ظهر روز گذشته(۳ دی ماه) در شرکت پرسی‌گاز واقع در جاده شهرک حمزه رخ داد، ۱۶ نفر مصدوم شدند.
وی افزود: از این ‌۱۶ مصدوم  یک نفر در محل حادثه درمان شد و سایر مصدومان شامل سه نفر با مصدومیت سوختگی، هفت نفر با جراحت ترومایی و پنج نفر با مشکلات تنفسی ناشی از گازگرفتگی به بیمارستان گنجویان دزفول انتقال یافتند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تصریح کرد: از سه مصدوم دارای سوختگی این حادثه،دو نفر از مصدومان حادثه شامل یک مرد ۲۸ ساله و یک زن ۲۹ ساله با سوختگی بیش از ۷۰ درصد به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز اعزام شدند. مصدوم دیگر که مردی ۳۶ ساله است از بیمارستان مرخص شد.
جعفریان عنوان کرد: همچنین از هفت مصدوم ترومایی این حادثه در حال حاضر یک مرد ۲۵ ساله با شکستگی لگن و شانه در بخش ارتوپدی بستری شده و چهار مصدوم مرد در اورژانس تحت نظر هستند و دو مصدوم دیگر شامل یک زن و همچنین یک نفر از نیروهای آتش‌نشانی مرخص شده‌اند.
وی بیان کرد: از پنج مصدوم تنفسی این حادثه نیز هم اکنون سه مصدوم تحت نظر هستند و دو نفر نیز ترخیص شده‌اند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi