نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2357 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۷ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتصاب شایسته ی دیگر در مناطق نفتخیز جنوب…رامین حاتمی مدیر مهندسی ساختمان شد

مدیر مهندسی و ساختمان مناطق نفتخیزجنوب منصوب شد طی حکمی از سوی مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مهندس رامین حاتمی به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان این شرکت منصوب شد. مهندس بیژن عالی پور در این حکم، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی شایبه مهندس حمید راکی […]

مدیر مهندسی و ساختمان مناطق نفتخیزجنوب منصوب شدimage

طی حکمی از سوی مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب مهندس رامین حاتمی به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان این شرکت منصوب شد.

مهندس بیژن عالی پور در این حکم، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی شایبه مهندس حمید راکی در این مسئولیت که اخیرا به افتخار بازنشستگی نایل آمدند و علی اکبر آهنین جان در دوره تصدی این مسئولیت، بر اجرای هر چه بهتر و سریع تر پروژه های این شرکت با استفاده از ظرفیت های موجود و نیروهای توانمند، تاکید کرد.

رامین حاتمی متولد۱۳۴۷، مهندس شیمی و فوق لیسانس مهندسی نفت (مخازن) از دانشگاه صنعت نفت، از سال ۱۳۷۱ تاکنون در مجموعه مناطق نفتخیزجنوب مشغول به کار بوده است.
وی که ریاست مهندسی بهره برداری، مدیریت عملیات و سرپرستی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، و مدیریت تولید مناطق نفت خیز جنوب را در کارنامه کاری خود دارد، پیش از این مدیر تولید و عملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو این انتصاب شایسته را به مهندس بیژن عالیپور و مجموعه ی مناطق نفتخیز جنوب تبریک عرض نموده و برای مدیر توانمند و جوان مهندسی ساختمان آرزوی توفیق و سربلندی می نماییم

ارسال دیدگاه

logo-samandehi