نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13662 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۷:۵۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افتتاح كلينيك داندان پزشكي در مركز سلامت كار شركت آغاجاري

  به گزارش  اهواز نو به نقل از روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري: در راستاي ايجاد رفاه حال كاركنان شركت، كلينيك دندان پزشكي در مركز سلامت كار شركت آغاجاري با حضورمهندس پيرامون مديرعامل شركت، دكترمظفري مدير بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاري و تني چند از مسئولين شركت، افتتاح و به […]

 

به گزارش  اهواز نو به نقل از روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري:

در راستاي ايجاد رفاه حال كاركنان شركت، كلينيك دندان پزشكي در مركز سلامت كار شركت آغاجاري با حضورمهندس پيرامون مديرعامل شركت، دكترمظفري مدير بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاري و تني چند از مسئولين شركت، افتتاح و به بهره برداري رسيد.
در اين كلينيك كه با حمايتهاي مهندس پيرامون و پيگيريهاي مستمر دكتر مظفري راه اندازي شد، يكدستگاه يونيت مجهز دندان پزشكي نصب و خدمات درماني به كاركنان براساس برنامه ريزي هاي روزانه در اين كلينيك كه در مركز سلامت كار شركت داير شده ارائه مي گردد.
با راه اندازي اين كلينيك كاركنان شركت از مراجعه به كلينيك هاي دندان پزشكي مستقر در بيمارستان شركت و انتظار طولاني مدت جهت خدمات درماني بي نياز ميگردند.
مديرعامل شركت آغاجاري ضمن قدرداني از زحمات مديرو مجموعه همكاران بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاري در راه اندازي اين كلينيك بر خدمات دهي بيشتر در اين خصوص تأكيد و اظهار داشت اين شركت در خصوص تجهيز و تهيه دستگاههاي مورد نياز درماني در مركز سلامت كار از هيچگونه اقدامي فروگذار نخواهد كرد ودرهمين خصوص درنظرداريم يكدستگاه يونيت دندانپزشكي ديگرنيز به اين كلينيك اضافه نماييم تا امكان ويزيت تعدادبيشتري از كاركنان خدوم شركت دراين مركز فراهم گردد.
دكتر مظفري نيز ضمن قدرداني از زحمات مديرعامل شركت آغاجاري بر ارائه خدمات مطلوب تر به كاركنان با تمام توان بنحوي كه رضايتمندي آنان حاصل شود تأكيد نمود.

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

logo-samandehi