نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3290 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۹ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعطای تسهیلات هدفمند به کارآفرینان خوزستانی

اعطای تسهیلات هدفمند به کارآفرینان خوزستانی به منظور تقویت و ایجاد بستر رشد مناسب وفرصتهای کارآفرینی در خوزستانی ، تسهیلات هدفمند پرداخت می شود. رئیس کانون کارآفرینان استان خوزستان در این رابطه گفت: به منظور تسهیل در فرآیند کسب و کار و کارآفرینی این کانون قصد پیاده سازی اکو سیستم کارآفرینی را در استان دارد. […]

اعطای تسهیلات هدفمند به کارآفرینان خوزستانی

به منظور تقویت و ایجاد بستر رشد مناسب وفرصتهای کارآفرینی در خوزستانی ، تسهیلات هدفمند پرداخت می شود.
رئیس کانون کارآفرینان استان خوزستان در این رابطه گفت: به منظور تسهیل در فرآیند کسب و کار و کارآفرینی این کانون قصد پیاده سازی اکو سیستم کارآفرینی را در استان دارد.
مسعود حمزه پور که در جلسه مشترک صندوق کارآفرینی امید و کانون کارآفرینان خوزستان سخن می گفت افزود : به منظور بهبود فضای کسب و کار بهتر و کارآمدتر با هدف بهره گیری از ظرفیتهای دستگاهها ونهاد ها و سازمانهای مرتبط برنامه هایی در دست داریم که به زودی به نتیجه خواهند رسید.
همچنین رئیس صندوق کارآفرینی امید استان خوزستان نیز گفت : علی رغم نداشتن منابع پرداخت تسهیلات از سوی دولت این صندوق از تنها منبع خود که گردش پول سنوات گذشته است اقدام به پرداخت تسهیلات کرده که این امر نیز نیاز به کالیزه شدن دارد.
مهدی امرائی در ادامه گفت :با همکاری کانون کارآفرینان استان مقرر شد تسهیلاتی در اختیار متقاضیانی که از کانالهای غیر رسمی و غیر کارشناسی شده پرداخت نگردد و پرداخت تسهیلات به صورت هدفمند انجام گیرد.
از دیگر مصوبات مهم این نشست می توان به برنامه ریزی کانون کارآفرینان خوزستان جهت پیگیری و حصول نتیجه تامین منابع جدید از سوی استاندار بعنوان رئیس هیات امنای کانون بود که متناسب با ظرفیتهای اقتصادی و بازار استان تسهیلات به متقاضیان کارآفرین پرداخت گردد.
لازم به ذکر است که کانون کارآفرینان استان خوزستان در نظر دارد که تسهیلات خود را بیشتر در شهرستان ها و مناطق کم برخوردار پرداخت نماید

ارسال دیدگاه

logo-samandehi