نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18995 تاریخ انتشار: ۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجر خود را ضایع نکنید/پای اصحاب رسانه را به دادگاه نکشانید.

اصحاب رسانه میان دو تن جنگ چون آتش است. سخن‌چین بدبخت هیزم کش است. استاندار خوزستان نامه می نویسد که سازمانها و ادارات دولتی، حق ندارند اصحاب رسانه و خبرنگاران را به محکمه بکشانند ولی باز می بینیم بعضی از مدیران برخلاف دستور اکید استاندار، شاکی بعضی از اصحاب رسانه زحمتکش و دلیر شده و […]

اصحاب رسانه

میان دو تن جنگ چون آتش است.

سخن‌چین بدبخت هیزم کش است.

استاندار خوزستان نامه می نویسد که سازمانها و ادارات دولتی، حق ندارند اصحاب رسانه و خبرنگاران را به محکمه بکشانند ولی باز می بینیم بعضی از مدیران برخلاف دستور اکید استاندار، شاکی بعضی از اصحاب رسانه زحمتکش و دلیر شده و مرتب آنها را به راهروهای دادسراها می کشانند و در این گیرودار پاندومی ویروس کرونا و شرجی و گرما اسباب زحمتی برای آنها فراهم می سازند.

به هرحال، این خانه ی مطبوعات به چه دردی می خورد و برای چه تشکیل شده است و فقط بلدند که با آن مدیرکل و این وکیل مجلس عکس یادگاری بگیرند و فیگور در کنند پس این تشکیلات پرطمطراق به چه کاری می خورد .!؟

با این توصیف، به نظر می رسد نامه ی جناب آقای استاندار هم فرمالیته و زینت المجالس است و روابط عمومی استانداری و دیگر دور و بری های استاندار هم ، در این میان کاره ای نیستند، چون نه قدرت پادرمیانی دارند و نه دلشان می سوزد که چرا نامه ی استاندار زمین افتاده باشد.

براستی در این استان چه خبر است، بلکه شخص مدیرکل محترم دادگستری و دادستان معزز و شورای تامین استان پا در میانی کنند و برای همیشه به این شکایت کشی های سریالی پایان بخشند که ما در کل کشور با این مسأله فقط در استان خوزستان روبرو هستیم.

البته، ناگفته نماند، اصحاب رسانه هم نباید جوگیر فضای مجازی شده و بی محابا، هر مطلبی را بدون در نظر گرفتن موازین قانونی انتشار دهند، چون افرادی خود شیرین یافت می شود که در رقابتی منفی، آتش بیار محرکه می شوند و کلی کاسب هستند چون از این نوع پیام های انتقادی برعلیه مدیران اسکرین شات می گیرند و برای تک تک آنها می فرستند و لج آنها را برعلیه منتقدین در می آورند و با این اقدامات خود شیرینی می کنند که بدون تردید از این رهگذر نیز، پاداشی هم دریافت می کنند.

والسلام

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi