نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18417 تاریخ انتشار: ۱۱ / ۱۰ / ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره برداری از ۳ هزار طرح اشتغال زایی در خوزستان

اشتغال زایی رییس هیئت مدیره بنیاد برکت از افتتاح و بهره برداری از ۳ هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور برکت در خوزستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، عسکری آزاد رییس هیئت مدیره بنیاد برکت گفت: مراسم افتتاح و بهره برداری از ۳ هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور برکت در استان خوزستان با […]

اشتغال زایی

اشتغال زایی

رییس هیئت مدیره بنیاد برکت از افتتاح و بهره برداری از ۳ هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور برکت در خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، عسکری آزاد رییس هیئت مدیره بنیاد برکت گفت: مراسم افتتاح و بهره برداری از ۳ هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور برکت در استان خوزستان با ایجاد ۹ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم با حضور مخبر دزفولی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز شد.

او افزود: امروز این طرح‌های اشتغال زایی به بهره برداری می‌رسد که می‌تواند کمک به اقتصاد روستا‌ها و جلوگیری ازمهاجرت بی رویه به شهر‌ها باشد.

عسکری آزاد بیان داشت: جمعیت ۷۵ درصدی روستانشینان کشور حالا تبدیل به ۲۶ درصد شده است، فقط از طریق اختصاص پول و وام نمی‌توان برای اقتصاد روستا‌ها موثر عمل کرد، اما اقتصاد اجتماع محور با تاکیدات رهبری گام‌ به گام در حال شکوفایی پیشرفت است.

رئیس هیئت مدیره بنیاد برکت تصریح کرد: در کل کشور طرح‌های اجتماع محور به بیش از ۲۶ هزار نفر با اشتغال زایی ۷۵ هزار نفری رسیده است. در این طرح اساس کار برعهده خود مردم و‌جوانان است.

این مقام مسئول گفت: در ۱۹۴ شهرستان مشغول به کار هستیم و این ظرفیت را داریم در سال صد هزار طرح با ۳۰۰ هزار ظرفیت اشتغال زایی ایجاد کنیم. در حال حاضر توانستیم نزدیک به ۱۳ هزار تن گوشت قرمز و ۲ هزار تن گوشت سفید تولید کنیم بدون انکه نیازی به سوله سازی داشته باشیم دلیل ان این است که خود مردم با سرمایه‌هایی که دارند در میدان کار هستند.

 

 

 

 

رییس هیئت مدیره بنیاد برکت از افتتاح و بهره برداری از ۳ هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور برکت در خوزستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، عسکری آزاد رییس هیئت مدیره بنیاد برکت گفت: مراسم افتتاح و بهره برداری از ۳ هزار طرح اشتغال زاییاجتماع محور برکت در استان خوزستان با ایجاد ۹ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم با حضور مخبر دزفولی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز شد.

او ادامه داد: در زمینه صنایع دستی و فرش اشتغال زایی فراوانی صورت گرفته است.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi