نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2486 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۷ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استقبال مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب از علی لاریجانی در گچساران

به گزارش اهواز نو هواپیمای حامل دکتر لاریجانی دقایقی قبل در فرودگاه گچساران به زمین نشست و وی مورد استقبال مسئولان گچسارانی و مدیرعامل مناطق نفت خیزجنوب قرار گرفت. رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در شورای اداری شهرستان کهگیلویه حضور پیدا می‌کند و روز جمعه در شورای اداری شهرستان گچساران شرکت خواهد کرد . […]

image imageبه گزارش اهواز نو هواپیمای حامل دکتر لاریجانی دقایقی قبل در فرودگاه گچساران به زمین نشست و وی مورد استقبال مسئولان گچسارانی و مدیرعامل مناطق نفت خیزجنوب قرار گرفت.
رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در شورای اداری شهرستان کهگیلویه حضور پیدا می‌کند و روز جمعه در شورای اداری شهرستان گچساران شرکت خواهد کرد .
رئیس مجلس شورای اسلامی از تلاش مجلس و نمایندگان برای محرومیت‌زدایی از استان‌های کشور و افزایش اعتبارات ۲ درصدی نفت به ۳ درصد خبر داد.
علی لاریجانی عصر امروز پس از سفر به یاسوج به منظور حضور در کنگره ١٨٨٠ شهید استان کهگیلویه و بویراحمد برای بازدید از شهرهای کهگیلویه و گچساران وارد فرودگاه گچساران شد.
بر اساس این گزارش، لاریجانی در بدو ورود به فرودگاه گچساران با ابراز خوشحالی از سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد از تلاش مجلس و همه ارکان نظام برای محرومیت‌زدایی از استان‌‌های محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
وی از افزایش اعتبارات دو درصدی نفت به سه درصد خبر داد و ضمن تشکر از تلاش های شبانه روزی  مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب و مجموعه ی نفت جنوب ابراز امیدواری کرد زیرساخت‌های لازم برای رفع محرومیت در چنین استا‌ن‌هایی ایجاد شود.
به گزارش اهواز نو لاریجانی در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز از افزایش اعتبارات دو درصد نفت به سه درصد خبر داده بود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi