نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1327 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۴ / ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان از پروژه ی ٢هزار واحدی مسکن مهر نفت بازدید کرد

“روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب” دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان صبح سه شنبه (۲۲ تیرماه) از پروژه ۲ هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز بازدید کرد. این بازدید به منظور آشنایی و اطلاع از روند اجرایی و پیشرفت پروژه و چگونگی ارائه خدمات زیربنایی و روبنایی از سوی دستگاه های مسئول انجام شد. […]

“روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب”

دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان صبح سه شنبه (۲۲ تیرماه) از پروژه ۲ هزار واحدی مسکن مهر نفت اهواز بازدید کرد.

این بازدید به منظور آشنایی و اطلاع از روند اجرایی و پیشرفت پروژه و چگونگی ارائه خدمات زیربنایی و روبنایی از سوی دستگاه های مسئول انجام شد.

در این بازدید احمد سیاحی معاون عمرانی استاندار، منوچهر رحمانی مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان، محمد خانچی مشاور مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب در امور اجرایی و پیگیری  دکترغلامرضا شریعتی استاندار خوزستان را همراهی می کردند.

پس از بازدید از واحدهای در حال ساخت و ارائه توضیحات لازم از سوی مجری و مشاور پروژه، نشستی در محل دفتر پروژه و صرف صبحانه کاری برگزار شد.

در این نشست دکتر شریعتی استاندار خوزستان ضمن قدردانی از دست اندرکاران پروژه اظهار داشت: به منظور تسریع در پیشرفت پروژه های مسکن مهر، مسائل و مشکلات این پروژه ها در شورای مسکن استان پیگیری خواهد شد.

همچنین محمد راستگو مدیر مسکن اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گزارشی از روند اجرای این پروژه و سایر پروژه های مسکن مهر استان ارائه کرد.

محمد خانچی مشاور مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب در امور اجرایی و پیگیری درباره این پروژه گفت: این پروژه با هدف تأمین مسکن کارکنان در قالب طرح های مسکن مهر اجرا شد و در ۳ فاز ۴۰۰، ۶۰۰ و ۱۰۰۰ واحدی در حال اجراست.

وی افزود: ۴۰۰ واحد فاز اول این پروژه به متقاضیان تحویل داده شد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، فاز دوم با ۶۰۰ واحد و بخشی از فاز سوم پروژه در سال جاری تکمیل و تحویل داده خواهد شد.

لازم به ذکر است عملیات اجرایی پروژه ۲۰۰۰ واحدی مسکن مهر نفت اهواز پس از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان وزارت نفت و وزارت راه و شهرسازی در زمینی به مساحت حدود ۳۸ هکتار در سال ۱۳۸۹ آغاز شد که پس از وقفه ای در اجرا، فعالیت مجدد آن از شهریور ماه ۱۳۹۳ از سر گرفته شد.

این پروژه از محدود پروژه های مسکن مهر کشور است که در بافت شهری کلانشهر اهواز اجرا شده است و دارای ۱۰ قطعه کاربری آموزشی، پنج قطعه کاربری تجاری محله، کاربری پارکینگ، چهار قطعه کاربری خدمات و تأسیسات شهری، دوقطعه کاربری اداری، دو قطعه کاربری ورزشی، دو قطعه کاربری درمانی، دو قطعه بازار روز، دو قطعه کاربری مذهبی و دو قطعه کاربری فرهنگی است که بخشی از آنها در حال ساخت است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi