نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2579 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۷ / ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

از محل اعتبارات شرکت ملی نفت ایران ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی با پیگیری ها و حمایت های مهندس بیژن عالی پور در خوزستان در حال اجرا است

از محل اعتبارات شرکت ملی نفت ایران ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی با پیگیری ها و حمایت های مهندس بیژن عالی پور در خوزستان در حال اجرا است   مدیر نظارت بر پروژه های عمرانی وزارت نفت از اجرای پروژه های متعدد عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان در استان خوزستان خبر داد […]

از محل اعتبارات شرکت ملی نفت ایران
۶۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی با پیگیری ها و حمایت های مهندس بیژن عالی پور در خوزستان در حال اجرا است

 

image

مدیر نظارت بر پروژه های عمرانی وزارت نفت از اجرای پروژه های متعدد عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان در استان خوزستان خبر داد و گفت: پروژه های عمرانی وزارت نفت در این استان با حمایت ها و پیگیری های مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب صورت گرفته است.

مهندس محسن امیریان ، گفت: این پروژه ها شامل احداث و راه اندازی مراکز درمانی، راه سازی، بهسازی و نوسازی مدارس و احداث اماکن ورزشی و… است .

وی ، یکی از مهمترین پروژه ها را احداث و راه اندازی بیمارستان ۱۲۸ تختخوابه سوسنگرد عنوان کرد و گفت: احداث این بیمارستان پنج سال قبل و پس از ۱۷ سال از زمان شروع به کار پروژه با ۱۰ درصد پیشرفت از وزارت مسکن به وزارت نفت واگذار و دو سال قبل به مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی وزارت نفت تحویل شد که تا اکنون ۶۰ درصد پیشرفت داشته است .

مهندس امیریان افزود: هم زمان با پیشرفت فیزیکی پروژه وزارت بهداشت نیز در حال تهیه تجهیزات مدرن بیمارستانی است و طبق زمانبندی این بیمارستان تا پایان سه ماهه اول سال آینده راه اندازی می شود .

وی، ادامه داد: بیمارستان سوسنگرد جز معدود بیمارستان های استانداردکشور خواهد بود که با راه اندازی آن تحول زیادی در حوزه بهداشت و درمان منطقه غرب کارون ایجاد می شود .

امیریان، با اشاره به گسترش توریست درمانی با راه اندازی این بیمارستان ادامه داد: وزارت نفت تا کنون برای احداث این بیمارستان ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه کرده است و تامین کلیه تجهیزات و پرسنل بیمارستان طبق تعهدات توسط وزارت بهداشت انجام می شود .

ارسال دیدگاه

logo-samandehi