نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 19178 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۶ / ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان عنوان کرد:صادرات ۳۱۸ میلیون دلاری تعاونی های خوزستان / ۲۸.۵ درصد تعاونی های استان را بانوان تشکیل می دهند

ارسلان غمگین     مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان گفت: ۹۰ تعاونی تسهیلاتی به میزان ۶۰۸ میلیارد ریال دریافت کرده اند و ۳۱۸ میلیون دلار صادرات داشته اند. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛ ارسلان غمگین در حاشیه آیین افتتاح شرکت تعاونی ماکیان لذیذ شوش، اظهار کرد: اهمیت و ضرورت توسعه و توجه به […]

ارسلان غمگین

 

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان گفت: ۹۰ تعاونی تسهیلاتی به میزان ۶۰۸ میلیارد ریال دریافت کرده اند و ۳۱۸ میلیون دلار صادرات داشته اند.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛ ارسلان غمگین در حاشیه آیین افتتاح شرکت تعاونی ماکیان لذیذ شوش، اظهار کرد: اهمیت و ضرورت توسعه و توجه به تعاون و ظرفیت‌های آن بر کسی پوشیده نیست و بیانات مقام معظم رهبری گواه و گویای این موضوع است که فرمودند؛ به نظر من یکی از راه حل ها و اساسی ترین، منطقی‌ترین و بنیادی ترین کارهایی که می‌تواند در کشور برای استقرار عدالت انجام بگیرد تعاون است. در راستای منویات مقام معظم رهبری این اداره کل در یک سال گذشته اقدامات وسیعی را انجام داده است.

او با اشاره به تعاونی های فعال استان افزود: استان خوزستان حدود ۵ هزار تعاونی فعال با اشتغال ۸۶ هزار و ۴۵۸ نفر و سه میلیون و ۵۷۴ هزار و ۶۹۱ نفر عضو که سهام عدالت و مرزنشینان را شامل می شود، دارد.

غمگین ادامه داد: از این تعداد یک میلیون و ۱۶ هزار و ۷۰۰ نفر زن معادل ۲۸.۵ درصد از تعاونی‌ها را بانوان تشکیل می دهند. همچنین ۳ هزار و ۲۹۱ نفر از اعضا ایثارگر و ۲۰۱ نفر آنها معلول هستتد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خاطر نشان کرد: در یک سال گذشته ۱۴۵ تعاونی با یک هزار و ۴۱۶ عضو و تعداد ۵۴۷ اشتغال به میزان ۱۷ میلیارد ریال و همچنین با عضویت ۲۶۲ نفر زن تشکیل شده که ۱۷ درصد تعاونی ها را بانوان تشکیل می دهند.

غمگین در خصوص تسهیلات ارائه شده به تعاونی ها، بیان کرد: ۹۰ تعاونی در استان خوزستان تسهیلاتی به میزان ۶۰۸ میلیارد ریال دریافت کرده اند و ۳۱۸ میلیون دلار صادرات داشته اند.

او با اشاره به اقدامات مهم دیگری که در این حوزه انجام شده، گفت: برای نخستین بار در کشور شورای عالی تعاون در استان که با موافقت استاندار خوزستان و به ریاست او و همچنین حمایت مقام عالی وزارت و معاونت تعاون وزارت متبوع تشکیل شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان اضافه کرد: انتخاب استان خوزستان اتاق فکر برتر کشور و همچنین اشتغالزایی برای ۳ هزار و ۸۹۲ نفر و به میزان ۵۸ درصد در هفته تعاون و هفته دولت با بیش از ۲ هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری از دیگر اقدامات اداره کل استان در یک سال گذشته است.

او ادامه داد: انتخاب ۱۴ تعاونی برتر استانی و نیز حضور فعال تعاونی های اداره کل در موضوع شیوع ویروس کرونا که ۵۰ شرکت تعاونی اقدام به تولید ماسک کرده اند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi