نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13850 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارائه نوآوری های صنعت حفاری در نمایشگاه پانزدهم

    ‎رئیس پژوهش و فناوری ملی حفاری گفت: شماری از نوآوری های صنعت حفاری در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات این صنعت در اهواز به نمایش گذاشته شد. ‎به گزارش اهواز نو ، هادی محمدی شامگاه گذشته در حاشیه این نمایشگاه اظهار کرد: این تجهیزات توسط همکاران نوآور و مخترع در مدیریت های مختلف […]

 

 

‎رئیس پژوهش و فناوری ملی حفاری گفت: شماری از نوآوری های صنعت حفاری در پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات این صنعت در اهواز به نمایش گذاشته شد.

‎به گزارش اهواز نو ، هادی محمدی شامگاه گذشته در حاشیه این نمایشگاه اظهار کرد: این تجهیزات توسط همکاران نوآور و مخترع در مدیریت های مختلف شرکت طراحی و ساخته شده و در مجامع رسمی به ثبت رسیده است.    محمدی افزود: از جمله این ابداعات، سیستم فورانگیر هوشمند، طرح نجات دکلبان در شرایط بحرانی، سیستم اطفاء حریق هوشمند دکل های حفاری، دستگاه اتوماتیک و دیجیتال محاسبات خواص سیالات حفاری و چسب اسلاید زنی زمین شناسی است.   وی بیان کرد: مخترعان زمانی که طرح خود را به مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ارائه می دهند؛ واحد نوآوری در جلساتی با حضور متخصصان مرتبط با موضوع  به بررسی فنی تخصصی و صرفه و صلاح اقتصادی آن برای شرکت می پردازند.    محمدی گفت: در صورت تائید نوآوری ها، نحوه تعامل با مخترع و استفاده از طرح ارائه شده و راه های مساعدت با همکار  مشخص و به اجرا گذاشته می شود.    رئیس پژوهش و فناوری شرکت یادآور شد: امور نوآوری یک واحد تازه تاسیس در مدیریت پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت است و تلاش دارد با حمایت از نیروهای خلاق و جوانان مبتکر در راستای تامین نیازها با تکیه بر توانمندی های داخلی که از سیاست های اقتصاد مقاومتی است، گام بر دارد.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi