نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14730 تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۸:۴۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ارائه نوآوری‌های صنعت گاز به سرمایه‌گذاران

ارائه نوآوری‌های صنعت گاز به سرمایه‌گذاران رویداد «ارائه نوآوری‌های صنعت گاز به سرمایه‌گذاران» با هدف ارائه نوآوری‌ها و معرفی فناوری‌های جدید این حوزه به شرکت‌های بزرگ، سرمایه‌گذاران و نیز متخصصان صنعت گاز، در حاشیه بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار خواهد شد. به گزارش اهوازنو به نقل از شرکت ملی گاز، سعید […]

ارائه نوآوری‌های صنعت گاز به سرمایه‌گذاران

رویداد «ارائه نوآوری‌های صنعت گاز به سرمایه‌گذاران» با هدف ارائه نوآوری‌ها و معرفی فناوری‌های جدید این حوزه به شرکت‌های بزرگ، سرمایه‌گذاران و نیز متخصصان صنعت گاز، در حاشیه بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار خواهد شد.
به گزارش اهوازنو به نقل از شرکت ملی گاز، سعید پاک‌سرشت، مدیر پژوهش و فن‌آوری این شرکت گفت: شرکت ملی گاز ایران با همکاری مرکز فن بازار ملی ایران و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف ایجاد زمینه مناسب همکاری بین نوآوران، مخترعان و شرکت‌های نوپا با شرکت‌های بزرگ و فعال صنعت گاز، این رویداد مهم را در حاشیه نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار می‌کند.

وی افزود: هدف اصلی این رویداد که در تاریخ ۱۸ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود، مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبان ایده و شرکت‌های فناور با سرمایه‌گذاران فعال در زمینه توسعه و راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپاست.

به گفته پاک‌سرشت، سرمایه‌گذاران نیز در یک زمان کوتاه، تیم‌های حاضر را بررسی می‌کنند و پس از برگزاری نشست‌های خصوصی و بررسی مواردی از جمله میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و… به ارزیابی آنها می‌پردازند و برای سرمایه‌گذاری در این بخش‌ها اعلام نظر می‌کنند. در واقع، این رویداد حلقه ارتباطی مناسبی بین کسب‌وکارهای نوپا و سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند.

مدیر پژوهش و فن‌آوری شرکت ملی گاز در ادامه به موضوع راه‌اندازی فن‌بازار تخصصی صنعت گاز با همکاری مشترک شرکت ملی گاز ایران و مرکز فن‌بازار ملی ایران اشاره کرد و گفت: این فن بازار تخصصی، زمینه‌ای برای بهره‌برداری هر چه بیشتر از توان فنی مهندسی داخلی در تامین تجهیزات، خدمات و فناوری‌های مورد نیاز صنعت گاز است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi