نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 19172 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۶ / ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیانیه بابک طهماسبی خطاب به پرسنل شریف نفت و حفاری :با غيرت و تعصب نفتي احمد سراج را تنها نگذاريم

احمد سراج    با عرض سلام و ارادت خالصانه خدمت كارگران،كارمندان و تمامي خانواده هاي پرسنل شريف شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و شركت ملي حفاري ايران در شرایطی که از ۱۸ نماینده خوزستان حتی یک نماینده نفتی وجود ندارد! و پرسنل،كارگران و كارمندان نفت و حفاري در سالهاي اخير براي پيگيري مشكلات عديده ي […]

احمد سراج 

 

با عرض سلام و ارادت خالصانه خدمت كارگران،كارمندان و تمامي خانواده هاي پرسنل شريف شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و شركت ملي حفاري ايران در شرایطی که از ۱۸ نماینده خوزستان حتی یک نماینده نفتی وجود ندارد! و پرسنل،كارگران و كارمندان نفت و حفاري در سالهاي اخير براي پيگيري مشكلات عديده ي خود همواره در راهروهاي مجلس سرگردان بوده و پاسكاري شده اند!وقت آن رسيده كه با انتخاب يك نماينده ي نفتي مخلص و متعهد بار مشكلات حجيم پرسنل نفت و حفاري را به دست يك متخصص دلسوز و خودي بسپاريم راستي اگر در اين برهه ي تاريخي و سرنوشت ساز همكار و برادر عزيزمان مهندس احمد سراج را تنها بگذاريم تاريخ نخواهد پرسيد?غیرت نفتی مان كجا رفته است؟

در شرایطی که عالیجنابان نفتی در بهترین شرایط به سر میبرند و کارگران،کارمندان و پرسنل رسمی نفت در فقر مدام و دائم به سر میبرند؛ و فريادرسي براي نفتي ها نيست آمدن احمد سراج به مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اهواز میتواند نقطه عطفی تاریخی در عمر ۴۲ ساله ی نفت پس از انقلاب باشد

احمد سراج دردكشيده اي از جنس کارگران اقماري كه نيمي از عمر خود را دور از خانواده و در بدترين شرايط آب و هوايي در بيابان هاي دورافتاده ميگذرانند

مردي سترگ از جنس کارگران زحمتكش سکوهای نفتی، از جنس پرسنل و مديران جهادگر و بي ادعاي نفت است که میتواند با تکیه بر تجربه ی سالها مدیریت در نفت و نیز انگیزه و انرژي جوانی حق نفتی ها و پرسنل شرکت ملی حفاری ایران را بستاند .

سالهاست در مجلس شورای اسلامی نفت،امکانات و عواید آن سلاخی میشود و علت آن نبود نمایندگان نفتی و از جنس نفت در مجلس شوراي اسلامي میباشد.

حضور احمد سراج را به نیکی پاس میداریم و از تمامی کارگران، کارمندان و پرسنل و زحمت کشان حوزه ی نفت و انرژی ، حوزه ی شرکت ملی حفاری که خواهان جلوگیری از خصوصی شدن این شرکت هستند از کارمندان و کارگران ارکان ثالث نفت که سالهاست موضوع تغییر وضعیت خود را دنبال میکنند و از تمامی غیرتمردان حوزه ی نفت میخواهيم که با خيزشي غيرتمندانه احمد سراج ؛ همکار؛دوست و كهنه سرباز حمايت از حق و حقوق كارگران و پرسنل شريف نفت و حفاري را در این برهه حساس تاریخی تنها نگذاریم.

رای ما نفتی ها و پرسنل شركت ملی حفاری مهندس احمد سراج میباشد و همگی با حضور در پای صندوق های رای در ۲۱ شهریور ۹۹ و رای دادن به احمد سراج یکبار دیگر قدرت، غیرت و شرف پرسنل نفت و حفاری را در اذهان عمومی به نمایش میگذاریم.

سرباز كوچك خوزستان و نفت بابک طهماسبی /١٩شهریور ماه ۱۳۹۹

ارسال دیدگاه

logo-samandehi