نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1059 تاریخ انتشار: ۳۱ / ۰۳ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیت الله جزایری:باید همه به استاندار جدید کمک کنیم

آیت الله جزایری: باید همگی به استاندار جدید کمک کنیم…خوزستان دیگر ظرفیت اختلاف ندارد   خوزستان آنچنان غرق مشکلات است که دیگر جای دعوا و اختلاف وجود ندارد. باید همگی به استاندار جدید کمک کنیم تا مشکلات را حل کنند. آیت الله جزایری در نشست اصحاب رسانه خوزستان که دوشنبه شب در محل بیت وی […]

آیت الله جزایری: باید همگی به استاندار جدید کمک کنیم…خوزستان دیگر ظرفیت اختلاف ندارد

 

خوزستان آنچنان غرق مشکلات است که دیگر جای دعوا و اختلاف وجود ندارد. باید همگی به استاندار جدید کمک کنیم تا مشکلات را حل کنند.

آیت الله جزایری در نشست اصحاب رسانه خوزستان که دوشنبه شب در محل بیت وی برگزار شد در رابطه با استاندار جدید خوزستان ، ضمن تبریک به شریعتی و انتصاب وی از سوی هیات دولت گفت: باید همگان انتخاب شریعتی به عنوان استاندار جدید را قبول کنند با اینکه می دانم عده ای در درون و خارج از استان مخالف وی هستند اما باید به تصیم دولت احترام گذاشت.

وی ادامه داد: خوزستان آنچنان غرق مشکلات است که دیگر جای دعوا و اختلاف وجود ندارد. باید همگی به استاندار جدید کمک کنیم تا مشکلات را حل کنند. آیت الله جزایری در ادامه افزود: استاندار جدید خوزستان باید ضمن استفاده از نیروهای جوان و کارآمد زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی در استان را مهیا نماید.

?امام جمعه اهواز با تقدیر از عبدالحسن مقتدایی استاندار سابق خوزستان اضافه کرد: وی تلاش پیگیرانه ای را در راستای تامین نیازهای شرکت های نفتی و صنعتی از تولید کنندگان داخل صورت داد و همین امر باعث شده که ما در اجرای طرح های مورد نظرمان در شهرها تا اندازه ای تجربه کسب کرده و جلوتر حرکت کنیم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi