نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13993 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۷:۵۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز احداث واحدهای کارگاهی ناحیه صنعتی دارخوین شادگان

  شادگان- عملیات احداث سوله های واحدهای کارگاهی ناحیه صنعتی دارخوین شادگان با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال روز سه شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی آغاز شد. به گزارش اهواز نو نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی این طرح اقتصادی گفت:طرح های خوبی در […]

 

شادگان- عملیات احداث سوله های واحدهای کارگاهی ناحیه صنعتی دارخوین شادگان با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال روز سه شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی آغاز شد.

به گزارش اهواز نو نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی در آیین کلنگ زنی این طرح اقتصادی گفت:طرح های خوبی در شهرستان شادگان در دست اجراست که با تکمیل و واگذاری آنها به واجدین شرایط، مشکل اشتغال در این شهرستان تاحدودی برطرف می شود.
حجت الاسلام مجید ناصری نژاد با تاکید بر به کارگیری جوانان شادگانی در طرح های اقتصادی این شهرستان اظهار کرد: ظرفیت های اقتصادی موجود در شهرستان از جمله مزارع نیشکر و نفت نتوانسته مشکل بیکاری جوانان منطقه را برطرف کند.
وی به موقعیت خاص و راهبردی شهرک های ناحیه صنعتی منطقه دارخوین شادگان اشاره کرد و افزود: این منطقه با دارابودن پتانسیل لازم برای احداث کارگاههای کوچک می تواند نقش مهمی دراقتصاد مقاومتی و رفع بیکاری درمنطقه داشته باشد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان نیز در این مراسم گفت: این طرح اقتصادی در مدت زمان ۲۵۰ روز ساخته و تحویل صنعتگران خواهد شد. اخلاق محمدیان اظهار کرد:
اخلاق محمدیان افزود: دولت برای توانمندسازی صنایع کوچک برنامه دارد و استفاده از توان اجرایی و مشارکت بیشتر اهالی صنعت، اجرای طرح زیباسازی شهرک ها، ارتقای سطح فنی مدیران، معرفی بازارهای جدید و ایجاد انسجام در میان صنایع همگن از جمله برنامه های اولویت دار است.
شهرستان شادگان با حدود ۱۶۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۲۰کیلومتری اهواز قرار دارد.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi