نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 16522 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۶ / ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزمایشگاه آلاینده‌های زیست محیطی منطقه ویژه پارس افتتاح شد

آزمایشگاه آلاینده‌های زیست محیطی منطقه ویژه پارس افتتاح شدآزمایشگاه معتمد محیط زیست با هدف آزمایش آلاینده‌های آب، خاک، هوا، صوت، بیولوژیک و بیوتکنولوژی، سموم، فلزات سنگین و ترکیبات نفتی با حمایت سازمان منطقه ویژه پارس و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح شد.به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،افتتاح آزمایشگاه محیط زیست از دیگر طرح‌های سازمان منطقه ویژه پارس […]

آزمایشگاه آلاینده‌های زیست محیطی منطقه ویژه پارس افتتاح شد

آزمایشگاه معتمد محیط زیست با هدف آزمایش آلاینده‌های آب، خاک، هوا، صوت، بیولوژیک و بیوتکنولوژی، سموم، فلزات سنگین و ترکیبات نفتی با حمایت سازمان منطقه ویژه پارس و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری اهوازنو،افتتاح آزمایشگاه محیط زیست از دیگر طرح‌های سازمان منطقه ویژه پارس است که در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.

 منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در جنوب شرقی استان بوشهر در حاشیه خلیج‎ فارس در ۳۰۰ کیلومتری جنوب شرقی بندر بوشهر و واقع در گستره جغرافیایی شهرستان کنگان قرار دارد و حدود ۱۰۵ کیلومتر از میدان گازی پارس‎ جنوبی که در میان خلیج ‎فارس واقع شده، فاصله دارد. این منطقه اقتصادی در سال ۱۳۷۷ طبق مصوبه شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی برای بهره‌برداری از منابع نفت و گاز حوزه پارس‎ جنوبی و انجام فعالیت‌های اقتصادی در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی در محدوده نوار ساحلی عسلویه و خلیج نایبند به وسعت ۳۰ هزار هکتار تأسیس شد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi